COVID-19 مرگ سنبله – Sputnik بین المللی

COVID-19 مرگ سنبله – Sputnik بین المللی

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl Thomas در موضوعات مختلف از جمله شنیده های دیروز درباره شرکت های ضد انحصاری و پیشرفته ، شماره های پرشکوه برای همه گیر COVID-19 و راهکارهایی برای تقویت دفاع پیشرفته بحث کردند. برای مراقبت های بهداشتی تک پرداخت کننده

میهمانان

النور گلدفیلد – فیلمبردار مستندساز ، فعال ، روزنامه نگار و مجری پادکست مشترک سانسور شده | مبارزه برای مراقبت های بهداشتی

دکتر داود صمدی – مشارکت Newsmax ، مشارکت فاکس ، متخصص سرطان پروستات | از توییتر ممنوع شده است

یان گودروم – سردبیر ارشد و ستون نویس در China Daily | افسانه ها درباره چین

دکتر جرالد هورن – مورخ ، نویسنده ، استاد | اتهامات ایالات متحده علیه رئیس جمهور ونزوئلا نیکول مادورو و آمادگی جهانی همه گیر

جمارل در مونولوگ خود درباره فشار اعزام بچه ها به مدرسه صحبت كرد. سپس به الهانور گلدفیلد میزبان ملحق شد ، كه در مورد سختی دموكرات ها در دفاع از مراقبت های بهداشتی یك پرداخت كننده بحث و گفتگو كرد ، كه به گفته وی بسیار مورد علاقه مردم آمریكا است و ادعا كرد كه دارای رتبه تصویب 88٪ است. وی همچنین فشار را برای مراقبت های بهداشتی دولتی در زمینه جنبش های اعتراضی کنونی در سراسر ایالات متحده مطرح کرد و گفت که مسائل اغلب به حمایت جدی نیاز دارند تا بتوانند این سازمان را خواستار تغییر شود ، با استفاده از مثال رئیس جمهور وودرو ویلسون به زنان. حق رای با وجود ادعای غلط ادعای وی.

در ساعت دوم ، شین و جمارل به دکتر دیوید صمدی پیوستند که به دلیل سه توییت توهین آمیز که در مورد COVID-19 و هیدروکسی کلروکین مورد بحث قرار گرفت ، یک روز از توییتر به حالت تعلیق درآمد. این پزشک اظهار داشت که طرفدار بحث خاصی نیست ، اما به برخی از تفاوت های مطالعات اشاره می کند و می گوید که او بسیار نگران قدرت است که رسانه های اجتماعی و شرکت های پیشرفته برای سانسور ایده ها دارند. دکتر صمدی خصوصاً نگران ایده سانسور در بحث پزشکی و علمی بود.

سپس به میزبانان یان گودروم از پکن چین پیوست ، که در مورد تجربه وی در آنجا بحث کرد و گفت که در حالی که دولت چین انتقادات زیادی از سیاست خارجی آمریکا دارد ، افرادی که با وی ملاقات کرده اند آمریکایی بودن خود را در برابر او حفظ نمی کنند. وی همچنین در مورد تغییر چین از فقر شدید به یک اقتصاد سوسیالیستی بازار که فقط یک مرکز تولید نیست بلکه در حال ساخت یک اقتصاد پیشرفته و پیشرفته است ، بحث کرد. وی همچنین نگرانی ها درباره سد رودخانه یانگ تسه را رد کرد و گفت در حالی که در آنجا مشکلی وجود دارد ، با گزارش از شانگهای ، این خطر اغراق می شود.

سرانجام ، شین و جمارل به دکتر جرالد هورن پیوستند. آنها در مورد واکنش بین المللی در مورد اعتراضات در سراسر ایالات متحده و جنبش زندگی سیاه و سفید بحث کردند.

آنها همچنین درباره واکنش سازمان ملل متحد و كشورهای آفریقایی كه سعی داشتند سیاست پلیس در آمریکا را بررسی كنند مورد بحث قرار گرفتند و توافق كردند كه پلیس با اسلحه نیازی به پاسخگویی به مواردی مانند حوادث ترافیکی یا شكایات سر و صدا ندارد. آنها همچنین در مورد اختلافات بین دفاع از پلیس و لغو پلیس صحبت کردند. »وی همچنین در مورد مزایای جنبش جنبش سیاه زندگی متمرکزتر صحبت کرد ، استناد به عنوان مثال از حزب پلنگ سیاه نمونه ای از مزایا و خطرات رویکرد وی است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم