COVID-19 فشار بیشتری بر سیستم های بهداشتی وارد می کند. ساکنان راکفورد در برابر بی رحمی پلیس ایستادگی می کنند

COVID-19 فشار بیشتری بر سیستم های بهداشتی وارد می کند. ساکنان راکفورد در برابر بی رحمی پلیس ایستادگی می کنند

مجموع مرگ روزانه COVID-19 رکوردهای جدیدی به ثبت رسانده و بسیاری از سیستم های مراقبت های بهداشتی را از بین برده است. چگونه می توان خسارت را جبران کرد؟

دکتر بیل هونیگمن، هماهنگ کننده ایالتی کالیفرنیا برای دموکراتهای مترقی و هماهنگ کننده تیم سازماندهی حقوق بشر بهداشت و درمان ، به ما می پیوندد تا ویروس کرونا ویروس انگلیس را که در 50 قلمرو تأیید شده است ، از جمله چندین ایالت ایالات متحده مورد بحث قرار دهیم. نژاد آفریقای جنوبی در 20 کشور یافت شده است. و اکنون شاید یک نوع دیگر در ژاپن و برزیل داشته باشیم. چقدر باید نگران این گونه های مختلف باشیم؟

فعالان جامعه آری پرز و بی میدلتون، که در راکفورد ، ایلینوی مستقر هستند ، به ما بپیوندید تا در مورد افزایش تعداد سازمان دهندگان و فعالان در شهرهای کوچکتر و شهرهای دیگر ایالات متحده که به خیابان ها آمده اند و خواستار پاسخگویی در برابر خشونت پلیس هستند ، بحث کنیم. در راکفورد ، فعالان در پی تیراندازی غیر کشنده مرد سیاه پوست غیر مسلح ، تیریس جونز توسط اداره پلیس راکفورد در 2 اکتبر سال 2020 ، 24 ساعته شهرداری را ایجاد کردند.

نیک دیویس، یک فعال صلح و نویسنده کتاب “خون بر دستان ما: حمله آمریکا و ویرانی عراق” ، به ما پیوست تا درباره آنچه مایک پمپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده در روز سه شنبه در مورد ایران گفت ، با ایجاد رابطه احتمالی ایران و القاعده بحث کنیم. *. وی گفت كه چند ماه پیش علناً گزارش را تأیید می كرد: این مردی كه شماره 2 القاعده نامیده می شود ، ابومحمد المصری ، در آگوست 2019 در تهران كشته شد. پمپئو گفت كه آمریكا تحریم هایی را اعمال كرده است درباره دو رهبر القاعده مستقر در ایران و همچنین رهبران گردانهای القاعده کرد. ما باید از این ارتباط فرضی بین ایران و القاعده و زمان اعلام این خبرها چه کنیم؟

آنتون بارنز، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت معماران برند ؛ و کریس جنکینز، روزنامه نگار برنده جایزه ، استراتژیست سیاسی و تهیه کننده مستند برنده جایزه “به دام افتاده: وثیقه نقدی در آمریکا” ، برای بخش Foul Play به ما بپیوندید ، جایی که به بهترین و عمدتا بدترین ورزش نگاه می کنیم.

* یک سازمان تروریستی ، ممنوع در روسیه

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]