COVID-19 سیاست و واکسن. نماینده دب هالند به عنوان وزیر کشور منصوب شد

COVID-19 سیاست و واکسن. نماینده دب هالند به عنوان وزیر کشور منصوب شد

نه ماه تئوری های توطئه COVID-19 به سرعت جای خود را به نیاز فوری واکسن داده است.

دکتر چاند اوهری، پزشک جامعه ، برای بحث در مورد آخرین تحولات مربوط به واکسن های COVID-19 ، از جمله مکانهایی که ممکن است خودتان را برای گرفتن عکس دریافت کنید ، به ما می پیوندد ، زیرا واکسن دوم در بازار ایالات متحده منتشر می شود. ما همچنین در مورد اعتراضات در مرکز پزشکی استنفورد بحث خواهیم کرد ، جایی که دانشجویان پزشکی صبح جمعه اقدام مستقیم کردند ، با در دست داشتن نشانه هایی و پاسخ رهبری استنفورد در مورد اینکه چرا فقط هفت نفر از بیش از 1300 نفر از ساکنان آن برای دور اول واکسن انتخاب شده اند ، خواستار پاسخ شدند. از 5000 دوز

لوی ریکرت، سردبیر یا Native News Online ، برای بحث در مورد روابط پیچیده بین انرژی و وزارت کشور ایالات متحده به ما می پیوندد. نماینده دب هالند (D-NM) ، که اخیراً به عنوان نامزد رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن برای تصدی پست وزیر کشور معرفی شده است ، گفته است که او مخالف جداسازی در زمین های عمومی است ، اما نیومکزیکو همچنان یک تولید کننده نفت و گاز است. قسمت بسیار بزرگی از آن است. سوابق وی در زمینه انرژی و محیط زیست تاکنون چه بوده است و چگونه قرار است طبق قول تکرار شده بایدن مبنی بر منع شکستن قطعه قطعه ، کار کند؟

تد رالستون نویس تبلیغاتی و کاریکاتوریست سیاسی ، برای بحث در مورد ایالت پنسیلوانیا به ما می پیوندد ، که در واقع 108 میلیون دلار از 175 میلیون دلاری که از طریق CARES Act برای کمک به رهن و کمک به رهن دریافت کرده ، هزینه نکرده است. قرار بود این پول به مالکان و مستاجر کمک کند ، اما شیوه ای که دولت برای توزیع آن برنامه ریزی کرد ، این کار را بیش از حد سنگین کرد یا برای شرکت در آن بسیار جذاب نبود. همچنین باعث شد مستاجران از حلقه حلقه ها پرش کنند تا ثابت کنند بیکار هستند یا حداقل 30٪ از درآمد خود را از دست داده اند ، کاری که وقتی کارفرمای شما مغازه را به طور موقت یا دائمی تعطیل کرد دشوار است. آژانس مالی مسکن پنسیلوانیا این مسائل را در ماه جولای پرچم گذاری کرد ، اما هیچ کاری انجام نشد. واقعاً اینجا چه خبر است؟

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم