COVID-19 جنگ بیل بروودر علیه روسیه را کند نخواهد کرد

COVID-19 جنگ بیل بروودر علیه روسیه را کند نخواهد کرد

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl Thomas درباره موضوعات مختلفی از جمله آخرین اخبار تحریم های انگلیس علیه روسیه ، الحاقات جدید اسرائیل و رادیکالیسم در ویرجینیا غربی صحبت کردند.

میهمانان

میکو پلد – فعال حقوق بشر و نویسنده فرزند جنرال ، سفر یک اسرائیلی در فلسطین و ناعادلانه بودن ، داستان بنیاد سرزمین مقدس پنج | ضمائم و تحریم های اسرائیل

الكس كراينر – نویسنده مدیر کلاهبرداری بزرگ و صندوق پرچین | قانون Magnitsky و Browder Hoax

مارگارت کیمبرلی – ستون شناس و سردبیر ارشد گزارش برنامه سیاه | رسانه بزرگ و جنگ بزرگ

النور گلدفیلد – فیلمبردار مستندساز ، فعال ، روزنامه نگار و مجری پادکست مشترک سانسور شده | رادیکالیسم و ​​ویرجینیا غربی

جمال در مونولوگ خود از شکست برنی سندرز ناراحت شد و اظهارات سندرز در مورد مسابقه را برجسته کرد.

سپس جمارل و شین در مورد تاریخ الحاق اسرائیل از جمله ارتفاعات جولان ، بخش هایی از سوریه و اکنون مناطقی از اورشلیم با میکو پله صحبت کردند. آنها همچنین درباره تأثیر این امر بر زندگی روزمره فلسطینی ها و چگونگی استفاده ایالات متحده از اهرم های مالی برای پایان دادن به آن در صورت تصمیم گیری ، صحبت كردند ، اما میلو توضیح داد كه چگونه قدرت لابی اسرائیلی حتی به كتاب های مدرسه نیز گسترش می یابد. .

در ساعت دوم ، نویسنده الكس كراينر با شین و جملر در مورد قانون مگنیتسكی و چگونگی كار برای فراهم كردن یك فرایند غیرقانونی كه به منظور پوشش منافع قدرتمند در آمریكا و انگلیس كه پس از اموال از روسیه دارایی می كردند ، صحبت كرد. سقوط کمونیسم. کرینر گفت آخرین تحریم های انگلیس نمونه دیگری از استفاده از این تحریم ها برای متوقف کردن عدالت است.

در ساعت دوم ، آنها با مهمان مارگارت کیمبرلی صحبت کردند ، که توضیح داد که چگونه ادغام رسانه ها در زمان بیل کلینتون منجر به روایت هایی شده است که دونالد ترامپ را درگیر جنگ بی پایان می کند. وی خاطرنشان كرد كه جف بزوس ، ثروتمندترین مرد جهان ، صاحب واشنگتن پست است ، كه از آن برای تحت فشار قرار دادن سیا و سایر داستانهای تأسیس سیاسی استفاده شده است. او نمونه هایی از چگونگی روایت روسیگیت ، از جمله دخالت شرکت سایبر امنیت Crowdstrike ، توسط رسانه ها تحت فشار قرار داد.

در ساعت سوم ، شین و جمارل با النور گلدفیلد درباره مستند خود ، “جاده سخت امید” ، فیلمی درباره رادیکالیسم گذشته و حال در مستعمره منابع ویرجینیا غربی صحبت کردند. آنها همچنین درباره نژاد ، رادیکال ها و اعتراضات اخیر در سراسر کشور و همچنین تأثیرات زیست محیطی تولید انرژی بحث کردند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم