COVID-19 به نظر می رسد در ایالت نیویورک: آیا موج دوم هنوز نیامده است؟

COVID-19 به نظر می رسد در ایالت نیویورک: آیا موج دوم هنوز نیامده است؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، میزبانانی که دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با دکتر رانجت برار در مورد این گزارش گفتند که ایالت نیویورک نه تنها شیوع COVID-19 را کنترل نکرده است. همچنین آن را برای مدت زمان طولانی تر از آنچه انتظار می رود در بر داشته باشد.

نیویورک تایمز روز دوشنبه گزارش داد: “سطح فعلی عفونت به حدی قابل توجه است که مقامات ایالتی و شهری را شگفت زده کرده است: تقریباً 1٪ تقریباً 30،000 آزمایش در هر روز در شهر برای ویروس مثبت است.” “در لس آنجلس ، 7٪ است ، در حالی که 13٪ در میامی داد شهر و حدود 15٪ در هیوستون.” معنی آن چیست؟

77 روز از فعالیت های ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است. ضرب و شتم کاندیداها دشوار است ، زیرا دستگاه های مستقر در پشت سر خود دارند تا از تلاش های خود حمایت کنند. رئیس جمهور همچنین از قدرت منبر قلدر برای جلب توجه و شکل دادن به روایت روزانه برخوردار است ، که دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده از آن استفاده کرده است تا “این ادعای بی اساس مبنی بر اینکه اگر رای های پستی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد ، انتخابات را می توان با تقلب کنار زد.” نیویورک تایمز در 13 اوت گزارش داد: “خواستار دموکرات ها برای بودجه بیشتر برای اداره پست و اقدامات امنیتی انتخابات به دلیل مخالفت وی با رأی گیری از طریق نامه”. ”

یک عنوان در واشنگتن پست روز یکشنبه در واشنگتن نوشت: “یک بحران ملی”: با کورون ویروس بسیاری از مدارس را به صورت آنلاین مجبور می کند در پاییز امسال ، میلیون ها دانش آموز از هم جدا شده پشت سر بگذارند. ” در این مقاله آمده است: “قبل از بیماری همه گیر ، به دلیل افزایش تعداد معلمان که مشق شب را که به اینترنت نیاز داشتند ،” شکاف مشق شب “خوانده می شد ، اکنون ، به عنوان همه گیر ، بسیاری از مدارس را مجبور می کند که به سمت یادگیری از راه دور ، دانش آموزان را از هم جدا کنند. آنها بیش از کارهای خانه از دست می دهند. آنها مدرسه را از دست می دهند. ” چگونه این بازی خواهد شد؟

“صحنه های عجیب و غریب در دادگاه Westminster Magistrates در لندن وجود دارد [Friday]با توجه به اینکه روند استرداد جولیان آسانژ بنیانگذار ویکیلیکس (موجود از طریق ویدئوفون از زندان بلمارش) دوباره به تعویق افتاد ، “MintPress News در 14 اوت گزارش داد. ما از این تحولات چه می خواهیم بسازیم؟

یک تیتر یکشنبه در Antiwar.com می خواند: “تنش ها بین روسیه و ناتو درباره بلاروس”. این مقاله آغاز شد ، “از انتخابات ریاست جمهوری در 9 اوت بلاروس ، مقامات ایالات متحده و اتحادیه اروپا نتایج را رد کردند و از رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو خواستند که رای تازه ای را برگزار کند. با احساس فشار از غرب ، لوکاشنکو حمایت از همسایه خود را به شرق اطمینان داد ، رئیس جمهور روسیه ، ولادیمیر پوتین. ” ما از این چه کاری می کنیم؟

الجزیره گفت: “در رأی گیری شورای امنیت در روز جمعه ، ایالات متحده فقط از جمهوری دومینیکن برای قطعنامه خود برای گسترش نامحدود تحریم تسلیحاتی بر روی ایران حمایت کرد ، و آن را بسیار کمتر از حداقل نه آرا” بله “لازم برای اتخاذ قرار داد.” شنبه. آیا ایالات متحده تاکنون اینقدر منزوی بوده است؟

رویترز گزارش داد که “روز شنبه دونالد ترامپ گفته است که وی می تواند فشار بیشتری را به شرکت های چینی مانند غول فناوری” علی بابا “، صاحب پست صبح چینی جنوبی ، پس از اقدام به ممنوعیت TikTok وارد کند.” این مسئله تا چه حد پیش خواهد رفت؟

رویترز در طول آخر هفته گزارش داد: “رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ روز شنبه اظهار داشت كه در نظر دارد عفو را برای ادوارد اسنودن ، پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی آمریكا – كه هم اكنون در روسیه ساكن است – در نظر بگیرد. این یعنی چی؟

میهمانان:

رانجت برار – پزشک بریتانیایی و کارمند خدمات ملی بهداشت

گرگ پالاست – خبرنگار تحقیق

دکتر امیت رایلی – دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw

دانیل لازاره – روزنامه نگار تحقیق و نویسنده “کودتای مخملی”

الكساندر مرکوریس – سردبیر The Duran

اسکات ریتر – بازرس پیشین سلاح سازمان ملل در عراق

دکتر جرالد هورن – استاد تاریخ دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق

ری مک گاورن – تحلیلگر سابق سیا و بنیانگذاران متخصصان ونه کار اطلاعاتی برای صلح

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]