Coronavirus Fightback: مهاجران زندانی اعتصاب گرسنگی دستمزد

Coronavirus Fightback: مهاجران زندانی اعتصاب گرسنگی دستمزد

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با خوان خوزه گوتیارز ، مدیر اجرایی ائتلاف حقوق کامل برای مهاجران پیوستند.

مهاجرت و اجرای گمرک یا ICE قدرت گسترده ای برای بازداشت و نگه داشتن افراد به طور نامحدود در مرزهای کشور دارد. این قدرت دارد که آنها را زندانی کند ، آنها را اخراج کند یا آنها را برای خانواده هایشان در ایالات متحده آزاد کند. با این حال ، در عصر تاجگذاری ، ICE این قدرت را دارد که تصمیم بگیرد چه کسی زندگی می کند و چه کسی می میرد. این قدرت تصمیم دارد که چه کسی وارد کشور شود و چه کسی باید در زندانهای مرزی آژانس ، کثیف و پر ازدحام آژانس مقابله کند. این همان اتفاقی است که در کالیفرنیا رخ می دهد ، جایی که برخی از بازداشت شدگان در اعتصاب غذا هستند.

برنی ساندرز این هفته به طور رسمی از مسابقه ریاست جمهوری دموکرات کنار رفت و جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور تأیید کرد. الیزابت وارن ، که پذیرفته نشده بود ، همین کار را کرد. این تأییدها نتیجه فشار شدید مقامات کمیته ملی دموکرات برای متحد کردن حزب پیرامون جو بایدن است ، یک معتدل دیرینه با سابقه ای کاملاً طرفدار جنگ و طرفدار سرمایه داری. منظور از تأیید برای چپ آمریکایی چیست؟ آیا در تاییدیه ها Quid Pro quo موجود بود یا در سرماخوردگی باقی می مانند؟ بن نورتون، یک روزنامه نگار با گریزون و مجری پادکست Modbine Rebels ، به این برنامه می پیوندد.

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی شرمانه ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار قانونی حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتولا، یک نویسنده برای Shadowproof.com و مجری میزبان پادکست افشاگری غیر مجاز ، به نمایش بپیوندید.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را در چشم انداز قرار می دهد ، از جمله بزرگترین تحولات اخیر مربوط به همه گیر و بحران اقتصادی که برانگیخته است. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

یک بخش معمولی پنجشنبه با نظامی سازی مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج آمریکا از معاهدات بین المللی تسلیحات ، آیا تسلیحات و نظامی سازی فضا جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با محوریت موضوعات زیست محیطی ، انرژی و فضا و با بروس گاگنونهماهنگ کننده شبکه جهانی علیه سلاح ها و انرژی هسته ای در فضا و مشارکت کننده سیاست خارجی در تمرکز.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید