Coronavirus کشتن آمریکایی های آسیب پذیر: “مسابقه و کلاس در ایالات متحده”

Coronavirus کشتن آمریکایی های آسیب پذیر: “مسابقه و کلاس در ایالات متحده”

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به دکتر جرالد هورن ، استاد تاریخ دانشگاه دانشگاه هیوستون و نویسنده کتابهای زیادی از جمله “مسابقه تا انقلاب: ایالات متحده و کوبا در زمان بردگی” پیوستند. جیم کرو.”

همه گیر جهانی و افسردگی اقتصادی در حال شکل گیری مجدد جهان از راه های اساسی است. در مواجهه با انتخاب بین فقر و به خطر انداختن جان آنها ، کارگران در سراسر کشور رو به افزایش هستند. بار دیگر ، محله های طبقه کارگر سیاه در مواقع بحرانی توسط دولت کنار گذاشته می شوند. و در سطح جهان ، نظم بین المللی قدیمی بین قدرت های جهانی در حال فروپاشی است و الگوی نئو لیبرال سرمایه داری ممکن است در آخرین پاهای خود باشد.

پرزیدنت ترامپ از راه خود سرزنش نکرده است تا چین را به دلیل گسترش تاج ویروس سرزنش کند ، که به نوبه خود منجر به خشونت علیه آمریکایی های آسیایی شده است. در همین حال ، رسانه های محافظه کار ، روایتی ضد چین را تحت فشار قرار داده اند. وبلاگ نویسی حتی احتمال جنگ با چین را مطرح کرده است. با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر ، آیا چین مسئله تعیین کننده خواهد بود؟ KJ Noh، یک فعال صلح و محقق درباره ژئوپلیتیک آسیا و همکار مکرر Counterpunch و Dissident Voice به این برنامه می پیوندد.

بخش “آموزش برای آزادی با بیل آایرز” روز دوشنبه جایی است که بیل به ما کمک می کند تا وضعیت آموزش را در سراسر کشور بررسی کنیم. چه چیزی در مدارس ، دانشکده ها و دانشگاه های ما اتفاق می افتد و چه تأثیری در جهان اطراف ما دارد؟ بیل آیرز، یک فعال ، مربی و نویسنده کتاب “تقاضای غیر ممکن: یک مانیفست رادیکال” را برایان و جان می پیوندند.

در این بخش با عنوان The Week Ahead ، میزبان نگاهی به اخبار جالب ترین هفته آینده و معنای آن برای کشور و جهان می اندازد. تحلیلگران اسپوتنیک نیوز و تهیه کنندگان این نمایش نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

قوانین بخش فناوری منظم روز دوشنبه یک راهنمای هفتگی در مورد چگونگی تهدید شرکت های انحصاری و دولت نظارت بر آزادی ، آزادی های گرامی ، حقوق مدنی و آزادی های مدنی است. توسعه دهنده وب و تکنسین کریس گارافا و مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت پاتریشیا گورکی به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید