Combo Ultimate Combo: بازیگران طلایی آبجو را تشویق می کنند و مردم را در طول همه گیری تشویق می کنند

Combo Ultimate Combo: بازیگران طلایی آبجو را تشویق می کنند و مردم را در طول همه گیری تشویق می کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107940/55/1079405513_0:0:1200:675_1200x675_80_0_0_8d3a6f3e1e5a80d4ffdbce0a772052fe.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202005241079405579-ultimate-combo-golden-retrievers-deliver-beer-and-cheer-up-people-during-pandemic/

اگرچه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده به مردم توصیه می کند که اجازه ندهند حیوانات خانگی خود را با حیوانات و افراد خارج از خانه در تعامل قرار دهند ، اما هیچ شواهدی مبنی بر وجود حیوانات اهلی در گسترش این بیماری وجود ندارد ، در حالی که سایر کارشناسان بهداشت ادعا می کنند حیوانات نمی تواند مردم را آلوده کند.

بازیگران طلایی بادی و بارلی قلب ساکنان در هانتینگتون ، یک شهر ساحلی در ایالات متحده را جلب کرده اند ، پس از آنکه صاحبان آنها مارک و کارن هیواتر که در کار تولید آبجو فعالیت می کنند ، به آنها اجازه دادند تا ضمن تهیه محصولات ، برچسب بزنند ، از این طریق مشتریانی را تشویق می کنند که از داشتن مجبور به ماندن در خانه در طول همه گیر رنج می آزارند.

شركت تولید آب شش بندر هوواترز از سوی مقامات كسب و كار اساسی در نظر گرفته شد و به آنها اجازه داد كه در طول همه گیری مشغول به كار شوند.

با این حال ، این بدان معنی است که آنها مجبور بودند وانت کناری ارائه دهند یا خودشان آبجو تحویل دهند ، کاری که کارن و مارک گفتند که قبلاً هرگز انجام نداده بودند. بادی ، 3 ساله ، و بارلی ، 1 ، همیشه Heuwetters را در هنگام زایمان همراهی می کردند و بعد از مشاهده نحوه واکنش مشتریان به آنها ، این زن و شوهر لحظه ای از نور لامپ داشتند.

“ما به ایده داشتن آنها رسیدیم [help] آبجو را برای آنها بیاور. “، مارک هیواتر ، بنیانگذار شرکت شش بندرگاه تولید آب میوه در مصاحبه با CNBC گفت.

هویتر سپس یقه هایی تهیه کرد که به گردن سگ آویزان است و قادر به حمل چهار قوطی آبجو خالی است. مار هیواتر گفت: “ما آدم های دوست داشتنی سگ هستیم و نمی خواهیم آنها را به هیچ وجه آسیب ببینیم یا آبجو را تکان دهیم.”

بادی و جو بخشی از زندگی شرکت حتی در زمانهای قبل از همه گیری بودند. مارک هووتر گفت که بادی “به عنوان یک خدمتکار” کار می کرد و به مشتریان خوش آمدگویی می کرد و آنها را به سمت آبجو می رفت.

در حال حاضر زایمان هاواتر محصولات خود را به مرحله کشویی منتقل می کند و سپس به مشتریان اجازه می دهد با سگ ها عکس بگیرند و از آنها حیوان خانگی بگیرند. مارک هیواتر گفت مشتریان هنگام دیدن یاران سگ بر فراز ماه قرار دارند. “[Customers] هووتتر می گوید: در این مدت با دوری اجتماعی ، مردم به دنبال نوعی اجتماعی شدن هستند.

با وجود مجاز بودن شرکت تولید بنادر شش بندرگاه در طول همه گیری ، کارها به خوبی مانند گذشته پیش نمی رود. به گفته مارک ، فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته 70 و 80 درصد کاهش یافته است. Heuwetters مجبور شد 11 کارمند نیمه وقت را به خدمت بگیرد و اکنون اعضای خانواده در حال تکمیل آنها هستند.