CNN ، Kirstie Alley درگیری پس از بازیگر Bashes COVID-19 پوشش به عنوان “ترس مزمن”

CNN ، Kirstie Alley درگیری پس از بازیگر Bashes COVID-19 پوشش به عنوان “ترس مزمن”

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

حساب توئیتر ارتباطات CNN تصمیم گرفت هنگام پاسخگویی به شکایات برنامه نویسی مطرح شده توسط بازیگر آمریکایی Kirstie Alley ، یکی از حامیان صریح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، جزئیات اضافی به دست آورد.

آلی ، 69 ساله ، صبح جمعه به توییتر رفت و سرزنش شدید CNN را صادر کرد ، بحث از خروجی پوشش ویروس کرونا ویروس COVID-19 دلیل این است که “دوستان شخصی” وی “در اطراف Sheer TERROR از عفونت COVID قدم می زنند.”

این بیماری بسیار مسری اکنون در موج سوم خود قرار دارد و تجدید حیات و شیوع ویروس کرونا باعث پیشگیری مجدد قفل شدن در کشورهایی مانند فرانسه و آلمان شده است.

“ترس از مردن مانور آنهاست! آه خدای من!” کوچه افزود.

پنج ساعت بعد ، ارتباطات CNN با انتشار توییتی انتقاد غیرمنتظره ای را علیه عصبانیت رسانه های اجتماعی بازیگر “نگاه کنید که چه کسی اکنون صحبت می کند” اعلام کرد.

در پاسخ تیم تیم ارتباطی این رسانه که در اواخر دهه 90 ، با بازی آلی به عنوان تیتر ورونیکا ، صحبت می کرد ، خوانده شد: “كیرستی ، شما می توانید كانال را عوض كنید – دقیقاً مانند بینندگان بی شماری كه هر بار” تركیای ورونیكا “به تلویزیون می آمدند. از یک شرکت لباس زیر مستقر در شهر نیویورک است.

این نمایش در نهایت پس از تغییر در زمان سوم در فصل سوم باعث کاهش 50 درصدی بیننده شد و ثابت شد که این برنامه نمی تواند تماشاگران را به تنهایی به خود جلب کند. NBC پس از “Seinfeld” ، که دهها میلیون بیننده داشت ، در اولین فصل خود و پس از “Frasier” در دوره دوم دانشگاه ، اتاق نشیمن Alley را پخش کرد.

با این حال ، با کوچه حمایت صوتی اخیر ترامپ و عضویت دهه طولانی و پررنگ وی در کلیسای ساینتولوژی ، احتمالاً بومی کانزاس برای دو قطبی شدن مردم استفاده می شود.

“میو … اگر فقط به همان اندازه توجه می کردی [Democratic presidential challenger] ادعای تجارت فسادآمیز جو بایدن به عنوان یک برنامه تلویزیونی که در سال 1997 ده رتبه برتر را بدست آورد ….. حدس بزنید که شما هم اشتباه کردید ” در یک توییت پیگیری مسخره کرد.

او گفت: “ترس و وحشت مزمن از نظر جسمی یا روانی به هیچ کس کمک نمی کند.” در یک پست جداگانه در شبکه های اجتماعی گفته شده است.
وی روز جمعه با استفاده از یک سری توییت های طرفدار ترامپ همچنان به استفاده از محبوبیت تازه رسانه های اجتماعی خود پرداخت.