Carmen Electra Pornhub دنبال ظاهر “آخرین رقص” در جستجوی اسکیت است

Carmen Electra Pornhub دنبال ظاهر “آخرین رقص” در جستجوی اسکیت است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بازیگر و مدل کارمن الکترا هفته گذشته در مصاحبه ای به عنوان بخشی از اسناد و مدارک The Last Dance ، پذیرش صریح داشت و در آنجا گفت که وی با همسر سابق و ستاره NBA دنیس رودمن در کل آموزشگاه تیم سابق خود رابطه جنسی برقرار کرده است.

وب سایت فاش شده در روز جمعه ، جستجوهای کارمن الکترا در Pornhub به دنبال حضور اخیر وی در دانش آموزان The Last Dance به شدت جنجال زد.

سرگرمی بزرگسالان در یک نسخه گفت: “بعد از انتشار این اپیزود در تاریخ 26 آوریل ، جستجوهای کارمن الکترا به بیش از 1.7 میلیون رسید ، در مقایسه با میانگین روزانه او فقط 1500 جستجو”.

آنها افزودند: “این مقایسه با افزایش جستجوی مشهور قبلی از جمله مییت لند بخش ، کولی جنر ، و دختر خوشگل دلفین که در رسانه های فرهنگ پاپ نمایش داده می شدند”.

در طی مصاحبه خود در اپیزودی که یکشنبه گذشته پخش شد ، مدل 48 ساله به جزئیات جالبی در مورد رابطه خود با دنیس رودمن ، ستاره سابق شیکاگو بولز ، که او بین سالهای 1998-1999 با او ازدواج کرده بود ، پرداخت.

ستاره سابق Baywatch در فصل 1997-1998 از مهمانی با رودمن در لاس وگاس یاد کرد ، و نمی دانست که او محدودیت زمانی 48 ساعته ای را که توسط مربی فیل جکسون تعیین شده بود شکست داده است.

وی گفت: “مطمئناً دوست داشتن دختر دنیس یک خطر شغلی بود. او وحشی بود. اما صادقانه بگویم ، من برنامه این تیم را نمی فهمیدم. نمی دانستم که او یک راه فرار را از دست داد.”

او همچنین زمانی را که مایکل جردن ، هم تیمی رودمان در آن زمان داشت ، در کنار هم قرار داد که با هم صمیمی بودند.

در مصاحبه با لس آنجلس تایمز ، الكتری در رابطه با این روابط اظهار داشت كه وی و رودمن در تمام مراكز آموزش “بولز” رابطه جنسی داشتند.

“ما از یخچال و فریزر Popsicles می خوردیم و تقریباً در تمام محل لعنتی رابطه جنسی داشتیم ، در اتاق فیزیوتراپی ، در اتاق وزنه برداری. بدیهی است که در دادگاه … صادقانه بگویم ، فکر نمی کنم او تا به حال کار کرده است او خیلی سخت در زندگی او بود “.

Electra پس از کسب شهرت در Baywatch ، بازیگری را با بازی در فیلم های هالیوود از جمله عشق کثیف و سریال فیلم های ترسناک parody دنبال کرد.