‘Cardi B همه ما در قرنطینه است’ به عنوان کلیپ خواننده سهام نشان می دهد شکم گرد خود را

‘Cardi B همه ما در قرنطینه است’ به عنوان کلیپ خواننده سهام نشان می دهد شکم گرد خود را

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

نویسنده سرود همه گیر “Coronavirus Remix” هرگز تلاش نکرده است احساسات واقعی خود را در مورد بحران بهداشتی پنهان کند و این بار این خواننده تا آنجا پیش رفت تا واکنش بدن خود را نسبت به ادامه اقدامات قفل شونده با مخاطبان به اشتراک بگذارد.

کاردی ب ، ستاره رپر و رسانه های اجتماعی آمریکایی ، پس از آخرین فیلمش ، نشانگر منحنی های گرد موزیسین در حالی که سعی در برجسته کردن نقاط ضعف قرنطینه در حال انجام دارد ، خندوانه ای را در اینستاگرامش ارسال کرد.

این خواننده کلیپ خود را با پیشرفت جسورانه به سمت دوربین در بیکینی سیاه شروع کرد که فقط منحنی های معروف وی را برجسته می کند. با این حال ، مادر-یکی پس از آن کاری غیرمنتظره انجام داد و شکم زاغه زده را که قبل از آن سعی در صاف کردن داشت ، نفس کشید.

“آن را در زندگی فرو کنید” ، Cardi B به طور خلاصه فیلم را ضبط کرد ، که بیش از 11 میلیون بازدید فقط در چند ساعت به زمین نشست.

صداقت او نه تنها توسط هوادارانش بلکه بسیاری از چهره های عمومی دیگر نیز مورد قدردانی قرار گرفت و حتی برخی او را “Cardi حقیقت” نامیدند.

“من هر روز” ، نوشت: B. Simone ، بازیگر و مشهور رسانه های اجتماعی.

“این در حال تضعیف بود” ، کاربر دیگری ضمن پیغام خود با خنده ایموجی ها اظهار نظر کرد.

شخص دیگری پاسخ داد: “من می دانم که این احساس را باور دارم یا نه!”

با این حال ، برخی از طرفداران شك داشتند كه همسر رپر Offset می توانند با فرزند دیگری باردار شوند و فیلم فقط راهی برای اعلام این به جهان بود.

Cardi B در مورد این حدس هیچ اظهار نظری نکرد.

Cardi B این فصل بهار را پس از ابراز تکرار احساسات خود در مورد همه گیر کرواو ویروس ادامه داد ، به عنوان مثال ، ادعا کرد که او باید به جای صرف وقت در خانه ، “خوردن سوشی در یک رستوران” بود. برخی از آوازهای بلند او حتی توسط DJ iMarkkeyz در “Coronavirus Remix” همراه شده اند و به خواننده شهرت بیشتری پیدا کرده اند و بدون شک پول دیگری نیز دارند.