Busting روایت “محافظان ولورین” و برونا تیلور / لنون را به یاد می آورند

Busting روایت “محافظان ولورین” و برونا تیلور / لنون را به یاد می آورند
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

در قسمت امروز مجله The Backstory ، لی استراناهان ، کاور می کند. حضور اولین دیدار شخص ترامپ در کاخ سفید ، رئیس جمهور ترامپ درباره راش لیمبو در مورد گزارش دورهام صحبت کرد ، نانسی پلوسی کمیسیون اصلاحیه 25 را شروع می کند ، درک شووین با قرار وثیقه ، طوفان دلتا در لوئیزیانا سقوط می کند و شواهد جدید برونا تیلور منتشر شد.

اولین مهمان The Backstory: اولین مهمان اقتصاد ، پروفسور مارک فراست به این برنامه پیوست و در مورد روز تولد جان لنون ، شبه نظامیان در میشیگان و آنارشیست خود توصیف کرد. مارک بحث کرد که چگونه ایدئولوژی و عمل هرج و مرج نادرست و بسیار آرمانی است. میزبان لی و مارک در مورد توانایی گفتگو و بحث درباره “مارکسیست های واقعی” صحبت می کنند. روزنامه نگار پیت سانتلی وارد The Backstory شد و در مورد پرونده Bundy Ranch و جزئیات دولت با استفاده از تاکتیکهایی برای به دام انداختن افرادی که آنها را هدف قرار دادند بحث و گفتگو کرد. پیت تجربه خود را از این پرونده گرفته و آن را با اعضای شبه نظامی میشیگان فعلی مقایسه می کند که به جرم نقشه ربودن فرماندار میشیگان و عوامل دولتی در این گروه جاسازی شده دستگیر شده اند. نوازنده مهمان نهایی آلن برنهفت در مورد بیتلز و جان لنون در روز تولد خود بحث کرد. آلن استعدادی را که جان لنون در گیتار داشت و میراث او در تاریخ موسیقی را برای مهارت خود در دهه 1960 توصیف می کند. آلن در مورد روابط و داستانهای جان لنون و یوکو اونو صحبت می کند ، و میراث لنون را که تا امروز ادامه دارد توضیح می دهد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم

برچسب ها:

گزارش دورهام ، گیتار ، FBI ، باندی رانچ ، شبه نظامیان ، بیتلز ، سرمایه داری ، مارکسیسم ، انتخابات ، اصلاحیه 25 ، آنارشیست ها