BTS ‘Army’ Bombards Google را با شکایت پس از اشاره جین از گروه K-Pop خارج کرد

BTS ‘Army’ Bombards Google را با شکایت پس از اشاره جین از گروه K-Pop خارج کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بیش از یک سال است که گمانه زنی ها وجود دارد که یک خواننده از گروه پسر بچه کره جنوبی BTS ، جین ، به زودی می تواند این گروه را برای انجام خدمت سربازی واجب خود ترک کند ، با این حال ، هیچ اطلاعیه رسمی اعلام نشده است. اما جستجوی Google به دلیل عزیمت احتمالی جین ، به طرفداران این گروه چند لرز داد.

گوگل احتمالاً این هفته وارد بازی خطرناکی شده است ، پس از آنکه طرفداران K-pop متوجه شدند که عکس خواننده BTS ، کیم سوک جین ، که به سادگی با نام صحنه خود جین شناخته می شود ، از صفحه این گروه در موتور جستجو ناپدید شده است. بسیاری همچنین متوجه شدند که گوگل اکنون نشان داد که “حداقل 6 عضو” در BTS وجود دارد ، به جای هفت نفر.

هواداران شروع به گمانه زنی كردند كه بدبختی های آنها ناشی از یك اقدام عمدی علیه BTS توسط نفرین آن یا “آنتی بادی” است. غرق های BTS ، همچنین به عنوان ارتش BTS شناخته می شود ، سپس اقدام به عجله كردند. گوگل خیلی زود با شکایت هواداران این گروه ، که خواستند عکس وی را در اسرع وقت بازگرداند ، بمباران شد و ادعا کرد که وی سزاوار چنین بی احترامی نیست.

پس از حمله جمعی ، هویت و وضعیت جین در گروه به زودی بهبود یافت. با این حال ، هنگامی که کسی تصمیم به جستجو برای شرکت کنندگان در BTS گرفت ، صفحه Google نشان می دهد که “حداقل 8 عضو” در گروه حضور دارند ، که یکی از آنها “بازیگر کره جنوبی” بی چهره است. برای این مرد مرموز ، تصویر هنوز از دست رفته است.

جین پیرترین عضو این گروه است و بسیاری گمان می کنند که او اولین کسی خواهد بود که بمنظور انجام خدمت سربازی ، باند را ترک می کند ، که برای کلیه نرهای کشور بین 18 تا 28 سال اجباری است. خواننده یک ساله هرگز رسماً عزیمت خود را از این گروه اعلام نکرده است. آیا این بدان معناست که پیروان فداکار وی در آنچه که تازه اتفاق افتاده است مشکوک به نیت شیطانی بودند؟