Biglywood Biggies ، شاهرخ خان ، Akshay Kumar با یکدیگر در ارتباط هستند با پاکستان

Biglywood Biggies ، شاهرخ خان ، Akshay Kumar با یکدیگر در ارتباط هستند با پاکستان

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202007231079960531-bollywood-biggies-shahrukh-khan-akshay-kumar-face-flak-over-linkups-with-pakistan/

دهلی نو (اسپوتنیک): رابطه ادعایی بالیوود با دنیای عالم غالباً با اخبار تهدید به مرگ برای مدیران و تهیه کنندگان که اغلب عناوین را تهیه می کنند ، صحبت می شود. دخالت بازیگر سانجی دات در انفجارهای بمب در بمب در سال 1993 ، بدنام ترین واقعه مربوط به بالیوود و جرم سازمان یافته است.

بالیوود در میان ارتباطات ادعا شده با سازمان اطلاعاتی ISI در پاکستان بار دیگر در آب گرم به زمین نشست.

توییتر پر از عکس هایی از ستارگان درجه یک بالیوود است که با پاکستانی ها و تاجران مقیم آمریکایی با نفوذ و با منشا هندی نشان می دهند ، که به حمایت از استقلال کشمیر مشهور است.

جنجال و نایب رئیس حزب بهاراتیا جناتا در هند روز پنجشنبه ، این بحث و جدال زیاد شد و به صنعت فیلم گفت كه روابط با پاکستانی ها را قطع كند.

پاندا توئیت کرد: “با موضوعات تکان دهنده ای ارتباط برقرار کرد که پیوندهای شخصی و تجاری برخی از شخصیت های بالیوود با برخی از پاکستانی ها و NRI های خاص با سابقه غیرقابل انکار را تحریک کننده خشونت در J&K است که پیوندهای قابل تأیید با ISI و ارتش پاکستان دارند. من از بالیوودی های میهن پرست می خواهم که آنها را کنار بگذارند.”

کاربران رسانه های اجتماعی خواستار تحقیق درباره ارتباط افراد مشهور بالیوود با شهروندان با نفوذ پاکستانی هستند.

avkanî

سیاستمدار BJP ، پاندا در مصاحبه ای اظهار داشت كه دوست دارد به افراد مشهور این شك و شك را بدهد و “معتقد است كه شخصیت های بالیوود ما میهن پرست هستند و باید این دست اندركاران ISI را رها كنند” ، ضمن اینکه خاطرنشان كرد كه با توجه به تروریست نمی توان رفتار آنها را نادیده گرفت. مناقصه های نفوذ برای عبور از مرزهای پاکستان.

این اختلافات پس از آن صورت می گیرد كه وزارت امور داخله هند در لیست سیاه ، مدیر رویداد پاکستانی مستقر در هوستون ، ریحان صدیقی ، كه با سازماندهی حوادث بالیوود در آمریكا همراه است ، قرار گرفت. وی به دست داشتن در بودجه تبلیغات ضد هند متهم شده است.