‘Biden’s Ego، Mouth his Weak Spots ‘: Netizens Irked by Democrat’s’ Stupid Bastards ‘Dig At Troops

‘Biden’s Ego، Mouth his Weak Spots ‘: Netizens Irked by Democrat’s’ Stupid Bastards ‘Dig At Troops

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/13/1080516076_0:0:3094:1741_1200x675_80_0_0_c02422130eb8c88d9fc3e1657bd6585b.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/us/202009261080577249-bidens-ego-mouth-his- نقاط-ضعیف-اینترنتی-مبتنی بر-توسط-دموکرات ها-احمق-احمق ها-در-گروه ها /

پیش از این ، ویدئویی از معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن که به شوخی نیروهای آمریکایی را “حرامزاده های احمق” می نامید در سال 2016 منتشر شد و اواخر جمعه واکنش در اینترنت را برانگیخت.

مبارزات انتخاباتی نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن برای تأیید یک فیلم ویروسی اخیراً منتشر شده از معاون سابق رئیس جمهور که گفته می شود نیروهای آمریکایی را “حرامزاده احمق” و “یک گروه کسل کننده” در طول سفر به خارج از کشور می نامد ، تأیید می کند ، The Daily Beast.

“بایدن معاون رئیس جمهور به شوخی تماشاگران را تشویق می کرد که برای یک زن هوایی در صحنه کف بزنند و تعدادی از اعضای سرویس را می توان در حال خندیدن و لبخند زدن از اظهار نظر دید. چند ثانیه قبل ، او آنها را به خاطر فداکاری های باورنکردنی ستود [they] برای کشور ما بسازید. “” سخنگوی ستاد انتخاباتی بایدن به نقل از اندرو بیتس در بیانیه ای نقل شد.

“یک دسته کسل کننده”

رئیس جمهور کنونی ریاست جمهوری دموکرات اظهارات جنجالی را هنگام سخنرانی در ابوظبی در 7 مارس 2016 هنگامی که در دوران باراک اوباما به عنوان معاون رئیس جمهور خدمت می کرد ، بیان کرد.

جو بایدن در آن زمان گفت كه در طول سفرهای متعدد خود به بالكان ، عراق ، افغانستان ، متاسف است كه “مردم به خانه خود” “فداكاری” سربازان را برای كشور كاملاً نمی فهمند ، “طبق متن رسمی ، بایگانی شده در دفتر معاون رئیس جمهور کاخ سفید.

بعداً ظاهراً بایدن سعی در شکستن برخی از جوک ها داشت و اظهار داشت:

“و من می خواهم شما بدون توجه به آنچه در مورد من می شنوید بدانید ، من قضاوت فوق العاده خوبی دارم. یکی ، من با جیل ازدواج کردم. و دو نفر ، جانسون را به آکادمی منصوب کردم. من فقط می خواهم شما این را بدانید. برای آن کف بزنید ، حرامزاده های احمق. بیا مرد مرد ، شما یک دسته کسل کننده هستید. اینجا باید آهسته باشه من نمی دانم ، “او گفت.

با وجود فیلم سخنرانی بایدن ، از جمله سخنان “احمق احمق” ، از سال 2017 در YouTube در دسترس است ، اواخر روز 25 سپتامبر دوباره ظاهر شد ، بلافاصله با یک کامنت کامنت روبرو شد ، و افراد اینترنتی به شدت بحث می کردند که آیا این نوار “دکتر” است و ” جعلی”.

منتقدان بایدن اصرار داشتند که این تصاویر به وضوح نشان می دهد نامزد فعلی ریاست جمهوری دموکرات “تحقیر” شده است.

“اگر اینrealDonaldTrump بود ، #MSM بدون وقفه 24/7 آن را منفجر می کرد.