Biden COVID-19 Plan Battle – Sputnik International

Biden COVID-19 Plan Battle – Sputnik International

در قسمت امروز The Backstory ، مجری برنامه لی استراناهان و جان کیریاکو ، میزبان مشترک ، درباره وقایع فعلی ، دستور رئیس جمهور بایدن برای ایجاد نیرو بیشتر به سوریه و همچنین پرسش از رسانه ها درباره جوایز ماسک جو بایدن بحث کردند.

میهمانان

کیم ایورسن – روزنامه نگار مستقل و مجری برنامه Kim Iversen Show | اولین روزهای بایدن ، سیاست خارجی دولت بایدن و مداخلات نظامی

فورد فیشر – روزنامه نگار ، فیلمبردار و ویراستار | آنتیفا ، شورش کاپیتول و روزنامه نگاری ویدیویی

در همان ساعت اول ، لی و جان با کیم ایورسن در مورد بایدن گفت که نیروهای بیشتری در سوریه سفارش می کند ، ونزوئلا احتمالاً اولین جنگ بایدن است و هر دو حزب سیاسی طرفدار مداخله نظامی هستند. کیم در مورد احتمال ونزوئلا به عنوان اولین هدف دولت بایدن صحبت کرد ، زیرا آنها سلاح هسته ای برای دفاع از خود و نفت ندارند. کیم گفت که انتظار دارد دولت بایدن همان جایی را که دولت اوباما در سال 2016 متوقف شد ، آغاز کند.

در ساعت دوم ، لی و جان با فورد فیشر در مورد روزنامه نگاری ویدئویی خود صحبت کردند ، و سال ها اعتراضات آنتیفا و نحوه توصیف خود از آنتیفا را پوشش دادند. فورد در مورد دیدگاه خود در مورد شورش کاپیتول و ادعاهای دست داشتن آنتیفا در 6 ژانویه صحبت کرد. فورد نحوه پیوستن و سازماندهی افراد در جنبش Antifa را توصیف کرد ، همچنین اگر این یک ایده یا سازمان باشد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم