Bella Thorne در مجموعه عکسهای جدید قرنطینه از طرفداران با رنگ جدید مو طرفداران را پیدا می کند

Bella Thorne در مجموعه عکسهای جدید قرنطینه از طرفداران با رنگ جدید مو طرفداران را پیدا می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

زندگی یک نویسنده و Wannabe Mulul و مشتاق ، حداقل در جریان ادامه قفل ، اینستاگرام بلا Thorne به تازگی اعلام کرد وجه بی سابقه ای از پول نقد ، و در حال حاضر سر خود را با یک فتوشاپ و تصورات متمایز تبدیل شده است که نظرات طرفداران او برای او مهم است.

ستاره سابق دیزنی ، بلا تورن ، امروز در کمتر از 15 دقیقه بیش از 100000 لایک در اختیار شما قرار داده است و برای نمایش چهره جدید به اینستاگرام می رود و از بازخورد طرفدارانش درخواست می کند تا به خوشبختی قابل توجه آنها برسد.

“موهای جدید ، افکار؟ دختر E ؟؟؟” این بازیگر و خواننده 22 ساله با یک زن و شوهر از ایموجی ها منتشر شد و بسیاری از ارتش تقریباً 23 میلیون نفری مشترکین خود را دعوت کرد تا آنچه را که فکر می کنند به اشتراک بگذارند.

با توجه به اینکه تظاهرات قفل های بلوز جدید ثابت می شود که کمتر سیگار کشیدن گرمتر از نمایش هایی نیست که قبلاً در دوران انزوا انجام داده بود ، موجی از اظهارات شست به تعجب نمی افتد.

“100٪ می شلیک می کرد” ، یکی در زیر عکس فاحش ساخته شده با ترون در سبک علامت تجاری خود بدون آرایش به ظاهر تازه و آرام بود به محض برخورد یک تی شرت مشکی ساده و یک جفت کوچک از دیزی دوکس ، که پاهای او را نشان می داد ، آرامش پیدا کرد. .

“Loveeeeee” ، دومین پست منتشر شده ، با عکس های بسیار دیگر – از جمله “زندگی ساده” پاریس هیلتون ، ستاره “زندگی ساده” از هزاران نفر دیگر.

“همیشه گورگ. اما من برای قرمز یا سبز مغرضانه هستم “، فکر دیگری است.

“اویایی” ، متفاوت در ارسال ایموجی آتش سوزان است.

ثورن ، که به دلیل تهدید کرونوی ویروس ، عمدتا در املاک کالیفرنیا مشغول همکاری است ، غالباً در برخی از مفرح های سرگرمی الهام گرفته از بیماری همه گیر – به عنوان مثال ، یک روز رانندگی توسط B-day برای نزدیکی خود ، مدل Ruby Rose ، همراه با مهمانان است. اجرای موفقیت آمیز قواعد دوردست اجتماعی.

Life of a Wannabe Mogul خالق نیز اخیراً علاوه بر رژه به روزرسانی های قفل شونده در اینستاگرام خود ، 10،000 دلار پول نقد ارائه داده است ، از جمله تبلیغاتی که NSFW را اثبات می کند ، زیرا این برنامه بلا را در جلسات آرایش لزبین در میان زنان بی سرپرست به عنوان بخشی از برای سریال جدید تلویزیونی Thorne “شهر بهشت” تبلیغ کنید.