Assange Family Bombshell ، کمپین لیپینگ Biden ، Fire Fauci؟

Assange Family Bombshell ، کمپین لیپینگ Biden ، Fire Fauci؟

چگونه می توانیم یک ملت را به دروغ “فردگرایی ناهموار” گیر بیاوریم و آن را به سمت جمع گرایی سوق دهیم؟ آیا این بحران راه بهتری را به ما نشان خواهد داد؟

جیمز اوایلمدیر پیشین سیاست میراث فرهنگی در مرکز زندگی مردم و میراث فرهنگی در موسسه اسمیتسونیان و عضو هیئت مدیره انستیتوی مطالعات سیاست ، برای بحث در مورد خبر خانواده مخفی جولیان آسانژ و آنچه در مورد آسانژ به معنای دیگر حقیقت بالقوه است ، کنار رفت. فروشندگان چه مواردی در مورد رسانه های سازمانی فاش شده است و چگونه بحران اعتماد فعلی ما را در طیف نهادهای آمریکایی پیش بینی کرده است؟ آنها همچنین چپ های ایالات متحده را در هنگام حرکت از برنامه Sanders مورد بررسی قرار دادند ، که با افزایش بی معنی بودن اصطلاحاتی مانند “مترقی” همراه بود و دوره های آینده بالقوه را برای جنبش های آمریکایی و بین المللی در سمت چپ و راست ترسیم کرد.

میزبان Misfit باب شلوئوبر و جمارل توماس بعلاوه برخی از تماس گیرندگان نیز شکاف فزاینده بین دونالد ترامپ و کارشناس ارشد بیماری های عفونی آنتونی فاوسی را شکسته و تعجب می کنند که چه زمانی این چک های 1200 دلاری می خواهند وارد شوند و همه ما را نجات دهند.

برایانا گریفیت، تهیه کننده و مجری برنامه نمایش رادیویی مردم جمهوری ، به این گفتگو پیوسته بود تا به جمالل اطمینان دهد که برنی سندرز حزب دموکراتیک مدت طولانی نبود. سناتور ورمونت احتمالاً برای رای دادن جو بایدن به رأی دهندگان جوان برای گوسفند گوسفند پایان می دهد ، یا هر کسی که DNC تصمیم بگیرد ، پسر آنها باشد ، اما به نظر نمی رسد که او این بار در این زمینه موفقیتی داشته باشد. او معتقد است اکنون زمان سازماندهی خطوط مختلف است ، اما آیا مردم این پیام را می شنوند؟ و صحبت از پیام رسانی ، نیویورک تایمز چقدر بد با داستان فقید Tara Reade خود به خود گفت؟

این سه نفر بعد از ظهر شنبه در اخبار تنگنا ، این هفته با شهردار دی سی ، موریل باوزر وانمود كردند كه شهر خود در حال بحران نبوده است ، و مورد علاقه چند ساله چاك تاد بار دیگر متوجه نشده است كه این تماس از داخل خانه در حال آمدن است. چرا آزمایش وجود ندارد؟ چرا آمریکا مرکز جهانی این ویروس است ، چرا ما شاهد چنین نابرابری در پیامدهای بهداشتی هستیم ، چرا هنوز هم کشورها در حال تحریم در بحران هستند؟ چرا چاک نتوانسته است ظلم و ناکامی های این سیستم را بیاموزد؟

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید