AOC مورد تمسخر قرار گرفت در حالی که فروشگاه مبارزات انتخاباتی وی فروش لباس محلی “مالیات بر ثروتمندان” را آغاز می کند … به قیمت 58 دلار

AOC مورد تمسخر قرار گرفت در حالی که فروشگاه مبارزات انتخاباتی وی فروش لباس محلی “مالیات بر ثروتمندان” را آغاز می کند … به قیمت 58 دلار

الكساندريا اوكاسيو كورتز ، نماينده دموكرات ها ، كه براي بسياري از افراد با نام AOC نيز شناخته مي شود ، امسال توسط ناحيه 14 كنگره نيويورك انتخاب شد. AOC ، جوانترین زنی که توانست در مجلس نمایندگان ایالات متحده جایگاهی کسب کند ، به عنوان یک مروج آواز برنامه سوسیالیست در تاریخ ثبت شد.

نماینده Alexandria Ocasio-Cortez در نیویورک این هفته پس از رونمایی سیاستمداران از ورود تازه وارد به فروشگاه مبارزات انتخاباتی خود ، به دلیل عدم نفرت خود به برخی از مخالفان غذا داد.

در میان مجموعه های بسیار موشکافی شده ، لباس هایی با نقش هایی مانند “آب بنوش و نژادپرست نباش” ، “معامله جدید سبز” و “بدهی دانشجویی” (با شعار ضرب شده) ، به ویژه یک مورد برجسته بود – پیراهن 58 دلاری همراه با شعار “TAX THE RICH”.

با اعلام خبر پیش خریدهای موجود این کالا در حساب توئیتر AOC ، جمعیت آنلاین نمی توانستند برچسب چشم نواز لباس را که برای کمک به مبارزات انتخاباتی Ocasio-Cortez برای تأمین بودجه برنامه های سوسیالیستی او ساخته شده بود ، مسخره کنند. از نظر بسیاری ، اقدام نماینده نیویورک چیزی غیر از ریاکاری آشکار نبود.

بن شاپیرو ، مفسر سیاسی ، نسبت به آزادی فروشنده کالا واکنش نشان داد: “فقط ثروتمندان می توانند از این بلوز احمقانه استفاده کنند”.

“تصور کنید در مورد پرداخت مالیات از ثروتمندان صحبت کنید و یک ژاکت با سه کلمه به قیمت 58 دلار بفروشید. این کاملا خنده دار است. تقریباً مانند این است که او مواضع عمومی خود را باور ندارد … “دیوید هوکستد ، روزنامه Daily Caller ، اظهار داشت.

AOC عجله کرد تا منتقدان خود را آرام کند ، و گفت که جمهوری خواهان اکنون “دست و پا می زنند” زیرا تیم او ظاهراً برای تأمین بودجه “سازماندهی مردمی” از “کار مزدی برده برای تجارت” استفاده نمی کرد.

“اما چه تفاوتی بین تجارت ترامپ و مال ما وجود دارد؟ مال ما در ایالات متحده ساخته شده است. “

با این حال بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی همچنان به اختلاف نظر بین لباس “TAX THE RICH” و برنامه سوسیالیستی او اشاره کردند ، همه با توضیحات نماینده مجلس کنگره قانع شدند.

یکی از کاربران در مورد پاسخ وی اظهار نظر کرد: “بیشتر افراد متوسط ​​طبقه کارگر هنوز توانایی خرید یک ژاکت 58 دلاری را ندارند ، بنابراین کنایه قابل لمس است.”

در پی این واکنش ، فروشگاه AOC’s کالای جدیدی را معرفی کرده است – تی شرت 27 دلاری با همان نوشته واضح در پایتخت “TAX THE RICH”.

در مشخصات لباس آمده است: “پیراهن لباس فاکس نیوز دوست دارد که متنفر باشد ، اکنون یک راه حل است.”

سویشرت اصلی همچنان با همان قیمتی که در ابتدا تبلیغ شده بود در وب سایت وجود دارد ، اگرچه اکنون در حاشیه آن توضیح داده شده است: “همانطور که از فاکس نیوز شکایت شده است.” از روز یکشنبه ، لباس علیرغم هزینه سرسام آور آن به فروش رفته بود.

Alexandria Ocasio-Cortez به عنوان یک حامی صریح سیاست های سوسیالیستی ، از جمله “Medicare برای همه” و “Green New Deal” شناخته می شود. AOC به عنوان منتقد برجسته سرمایه داری ، خواستار لغو میلیاردرها به عنوان یک طبقه شده و ادعا می کند که وجود آنها نه تنها “غیراخلاقی” نبوده بلکه دموکراسی آمریکایی را تهدید می کند.