AOC “عشق” را برای سقوط قیمت نفت خام نشان داد ، پس از واکنش شدید به اظهار نظر بازگشت

AOC “عشق” را برای سقوط قیمت نفت خام نشان داد ، پس از واکنش شدید به اظهار نظر بازگشت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107903/71/1079037111_0:135:3072:1863_1200x675_80_0_0_ea5b1c776625539bb54cc6dafc93e6a3.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202004211079037140-aoc-reveals-love-for-crude-oil-price-fall-walks-back-comment-after-backlash/

قیمت های نفت WTI برای اولین بار در تاریخ روز دوشنبه در میان بحران همه گیر ویروس کروناویروس که باعث بسته شدن بسیاری از اقتصاد جهان شده بود ، منفی شد و تقاضا برای محصولات نفتی را به طرز چشمگیری کاهش داد و در نتیجه آنچه بسیاری از آنها احتمال فروپاشی مالی جهانی را می دانند نتیجه داد.

نماینده دموکرات ایالات متحده ، الکساندریا اوکازیو-کورتز ، توئیت “عشق” خود را برای تبدیل شدن به قیمت نفت در روز دوشنبه ، اعلام کرد که این نشان می دهد که اکنون “زمان مناسب” برای “سرمایه گذاری انبوه در زیرساخت های سبز” است. وی پس از انتقاد شدید از اظهارات خود ، وی توییت را ویرایش کرد ، اما تصاویر اصلی به سرعت ویروسی شدند.

استیو اسکالیز ، اقلیت اقلیم مجلس جمهوریخواه مجلس ، سخنان اصلی اوکازیو-کورتز را بازپس گیری کرد ، وی را به دلیل اینکه قصد دارد “فداکاری شغل و معیشت مردم” را در حمایت از آنچه او به عنوان “دستور کار رادیکال سوسیالیستی” توصیف می کند ، بازخواست کرد.

برخی از شهروندان با توئیت توییت Ocazio-Cortez ، اظهار داشتند که خانواده ها و زندگی ها توسط یک بازار نفتی ناپایدار خطرناک در معرض خطر قرار گرفته اند.

در حالی که برخی از کاربران از “جشن آمریکایی ها که شغل خود را از دست می دهند” لذت نمی بردند ، برخی دیگر افزودند که این چیزی نیست که شخص بتواند به سادگی از طریق آن صدای جیر جیر کند.

برخی از کاربران اظهار داشتند که صدای جیر جیر AOC در مورد دفع سوخت های فسیلی از نظر اقتصادی بی کفایت است.

توئیت ویروسی AOC در پی قیمت نفت WTI در روز دوشنبه برای نخستین بار در تاریخ منفی است و در هر بشکه – 37.63 دلار قیمت دارد. بحران بازار نفت در میان همه گیر رمان کروناویروس که اقتصادهای جهان را خاموش می کند و تقاضای محصولات نفتی را فرو می ریزد ، ادامه دارد. بی ثباتی که بر سایر صنایع برجسته نیز تأثیر می گذارد.


پاسخی بگذارید