Amber Heard نوشت “Rocketman” الون ماسک در حالی که هنوز با جانی دپ ازدواج کرده بود – گزارش

Amber Heard نوشت “Rocketman” الون ماسک در حالی که هنوز با جانی دپ ازدواج کرده بود – گزارش

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

جانی دپ و تیم حقوقی وی پیش از این ستاره آکوامن را متهم به شروع رابطه با مدیر عامل تسلا در سال 2015 کردند ، ادعایی که هرد و ماسک آن را انکار می کنند. تیم حقوقی دپ حتی احضاریه نامه ای را به مسك صادر كرد و از او خواست كه در دادگاه شهادت دهد و تمام ارتباطات را با همسر سابق بازیگر ارائه دهد.

عنبر هارد ، بازیگر زن ، گفته می شود میلیاردر الون مسكس با استفاده از نام مستعار “موشك انداز” (اشاره ای به شركت موسك SpaceX) در حالی كه او هنوز با جانی دپ ازدواج كرده بود ، فاش كرد. آینه گزارش داد

این تابلو می گوید که متن ها به عنوان بخشی از پرونده افترا علیه هرد به تیم حقوقی دپ منتقل شده اند. بنا به گزارش ، هارد در 22 مه 2016 پیامک نوشتاری را به مشک ارسال کرد که در آن او به تکنیک فنی گفت که وی برای طلاق و حکم بازدارندگی در حال تشکیل پرونده است ، در حالی که ماسک امنیت بازیگر را 24/7 ارائه داد زیرا او به او گفت “J[Depp] در گذشته خشونت آمیز بود “.

آدام والدمن ، وکیل دپ گفت این پیام مغایر با اظهارات قبلی موسك در مورد روابط با عنبر هرد است.

“هفته گذشته ، الون مسک علناً ادعا کرد که رابطه وی با کهربا هرد تا اواخر ژوئن 2016 آغاز نشده است. این پیام ها بین خانم هرد و آقای ماسک عمیقاً با اظهارات ماسک متناقض است که او” در دوران ازدواجشان “هرگز در مجاورت امبر نبود.” .

©
عکس AP / اندرو مدیچینی

جانی دپ و امبر هرد در پیش پرده فیلم سینمایی The Girl Girl (دانمارک دانمارکی) در طول 72مین دوره جشنواره فیلم ونیز در ونیز ، ایتالیا ، شنبه ، 5 سپتامبر 2015 بوسه می زنند

یک هفته پس از آنكه گزارش شد كه مسكو در رابطه سه جانبه با عنبر هرد و بازیگر و مدل كارا دلووین به دنبال شهادت یكی از دوستان هارد ، درگیر رابطه سه جانبه شده است. مشک قاطعانه این ادعاها را تکذیب کرد. “کارا و من دوست هستیم اما هیچ وقت صمیمی نبودیم. او این موضوع را تأیید می کرد.”

اتهامات علیه هرد و ماسك بخشی از دادخواست 50 میلیون دلاری است كه دپ علیه همسر سابق خود در سال 2019 به دادگاه دادخواست داد. این دعوی پس از آن صورت گرفت كه هرد دادخواستی را صادر كرد. واشنگتن پست جایی که او درباره قربانی خشونت خانگی صحبت کرد. اگرچه در این مقاله به نام دپ اشاره نشده است ، اما بازیگر گفته است که هارد منظور او بوده است ، همانطور که قبلاً او به طور علنی دپ را به تجاوز جسمی به وی متهم می کرد ، ادعایی که ستاره دزدان دریایی کارائیب انکار می کند.

دپ ادعا می کند که این اتهامات جعلی است و هارد با نقاشی روی کبودی ، این شواهد را ساخت. این 57 ساله گفت هرد خودش متجاوز است. در ماه مارس ، ایمیل روزانه یک ضبط صوتی به بیرون درز از جلسه غیررسمی درمانی منتشر کرد که دپ و هرد در آن حضور داشتند ، جایی که بازیگر زن اعتراف کرد که او با “دپ” یک مبارزه بدنی “را آغاز کرده است.

ستارگان هالیوود وینونا رایدر و پنه لوپه کروز اخیراً از دپ دفاع کردند و ادعا کردند این بازیگر با آنها با مهربانی رفتار می کند و اتهامات هارد غیرممکن است.