#AlyssaMilanoIsALie Trending After Blasts ‘Fraud’ انفجار رز McGowan به دلیل سرقت MeToo

#AlyssaMilanoIsALie Trending After Blasts ‘Fraud’ انفجار رز McGowan به دلیل سرقت MeToo

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در ماه آوریل ، رز مک گاوی ، قهرمان MeToo ، بازیگر و فمینیست الیسا میلانو را به دلیل تایید جو بیدن برای ریاست جمهوری ، علیرغم اینکه در ادعای سوءاستفاده جنسی دخیل بود ، فراخواند. در آن زمان ، کارمند سابقش ادعا کرده بود که او در حالی که سناتور دلاور بود ، او را لمس کرد و نامناسب او را لمس کرد ، که بایدن آن را رد کرد.

در روز جمعه شب ، کاربران توییتر را به سمت هشتگ #AlyssaMilanoIsALie سوق دادند و از آن زمان به رده بالایی کشیده شد ، در ابتدا با یک تبادل سیاسی مضحک آتشین بین بازیگر زن و آلیسا میلانوی مشهور چپ چپ و همکار مشهور او ، رز مک گاون شروع به کار کرد.

شخصیت ذکر شده در هشتگ ، آلیسا میلانو ، طبیعتاً نمی تواند به توجه به گسترش فاجعه آن کمک کند ، زیرا او به طور فزاینده توسط کسانی که در flashmob شرکت می کنند نشان داده می شود.

“آیا فکر می کنید قبل از اینکه بخوابم ، می توانیم #AlyssaMilanoIsALie را به روند شماره 1 تبدیل کنیم؟” ، او با تعجب از تعجب پرسید ، با تعجب از او پرسید:

اما هشتگ در آن زمان قبلاً دلسرد شده بود ، و میلان خود را در زیر طوفان اتهامات یافت:

“شما عزیزم انجام شده اید! هیچ کس شما را دوست ندارد و به ** شما اعتماد ندارد! فقط فکر کنید که من واقعاً شما و شخصیت شما را در Who’s The رئیس دوست داشتم اما شما چیزی شبیه او نیستید! شما قادر به ایجاد یک حمله جنسی جنسی متنفر هستید!” یکی با تعجب اظهار کرد ، با اشاره به اینکه “میلان” به عنوان “ریاکار” که ظاهراً دزدی سیاه نکرده است – “مهم نیست که وابستگی سیاسی شما باشد”.

بسیاری دیگر در پست زیر هشتگ پیوستند تا چه اندازه او “دروغگو واجی” است:

برخی از آنها حتی به زمان سنجی اعتقادات و اظهارات وی دست یافته اند ، دلالت بر انگیزه سیاسی بودن آنها دارد ، با استفاده گسترده از کاربران ، ادعا می کند که وی در واقع “مورد استفاده” قرار گرفته است.

“فمینیستهای واقعی معیارهای مضاعفی ندارند که مردان شکارگر در قبال آنها پاسخگو باشند” ، یکی اظهار داشت بدون قید و شرط ، با یکی دیگر از دوبله میلان یک کارن مضطرب:

“آلیسا از زمان Charmed یک کارن بوده است. او به همین دلیل است که شانون نقش خود را از دست داد و جای خود را با شگفت انگیز رز مک گوآن جایگزین کرد”.

به همین ترتیب ، Meme ها شروع به ریختن اینترنت کردند:

برخی به یاد می آورند که چگونه مک گاوین در ماه آوریل میلادی میلان را به عنوان “کلاهبرداری و دروغ” به دلیل تأیید جو بایدن برای رئیس جمهور ایالات متحده منفجر کرد.

در دفاع از میلانو صداهایی نیز شنیده شد که نشان می دهد بحث شیطانی همه چیز مربوط به حسادت است:

اعتراض #AlyssaMilanoIsALie به محض واکنش میلان در روز جمعه در برابر طغیان مک گاوین علیه دموکرات ها ، روند گرایش را شروع کرد ، وقتی که وی گفت آمریکایی ها به “شما بخاطر شما مادری ها” به قرمز رای داده اند – حزب که او ادعا کرد همه چیز را شکست داد.

میلان آنچه را که او خوانده بود “نخی از همه کارهایی که حزب دموکرات انجام داده است تا جهان را به مکان بهتری تبدیل کند” اعلام کرد و همه چیز را از جنبش حق رأی گرفته تا حق رأی ، حداقل دستمزد و پیروزی ائتلاف ضد هیتلر در جنگ جهانی دوم ذکر کرد. . با این حال ، McGowan ، قهرمان MeToo ، عقب نشینی کرد و شارژ کرد:

“ام … آیا شما به راحتی فقط زنان سفید را فراموش کردید که حق رای دادن داشته باشند؟ آنها به همه دیگران خیانت کردند. برای نقل ماریلین مانسون ،” من با انگشتان میانی کافی به دنیا نیامدم. “

وی در ادامه با متهم کردن میلان به “سرقت #metoo ، یک ابزار ارتباطی درخشان ، نه یک جنبش” همراه با تارا رید ، متهم جو بایدن ، و در محکوم کردن “همکار” میلان به “امکان تجاوز جنسی” گفت: