Alyssa Milano با گفتن GOP کامل “باید برای خیانت امتحان شود” یک طوفان طوفانی ایجاد کرد

Alyssa Milano با گفتن GOP کامل “باید برای خیانت امتحان شود” یک طوفان طوفانی ایجاد کرد

بخشهایی از کتاب آینده باب وودوارد در مورد رئیس جمهور ایالات متحده این هفته پس از آشکار کردن اینکه POTUS قبلاً به خبرنگار باسابقه واشنگتن پست اعتراف کرده بود که وی سعی کرده است تهدید COVID-19 را در گذشته ناچیز جلوه دهد ، سر و صدای زیادی به پا کرد.

Alyssa Milano روز پنجشنبه گفت که “کل GOP باید به جرم خیانت محاکمه شود” در رابطه با افشاگری های دونالد ترامپ مبنی بر اینکه وی خطرهای شیوع ویروس کرونا را به حداقل رسانده و به منظور جلوگیری از وحشت ، مردم را در این زمینه به طور بالقوه گمراه کرده است. این افشاگری ظاهراً در جریان یکی از مصاحبه های وی با باب وودوارد از روزنامه واشنگتن پست در جهت آماده سازی برای کتاب “خشم” گزارشگر انجام شده است ، که هفته آینده روز روشن خواهد شد. ترامپ سپس روز چهارشنبه در هنگام پرسش مستقیم یکی از خبرنگاران ، این ادعا را بار دیگر تکرار کرد.

این خبر با محکومیت سیاستمداران دموکرات روبرو شد و جو بایدن ، رقیب ریاست جمهوری ترامپ ، ادعا کرد که اقدامات POTUS باعث جان بیش از 50،000 شهروند آمریکایی شده است. با این وجود میلانو معتقد است که کل حزب جمهوری خواه باید هزینه های بی ادعایی ادعای ترامپ در رابطه با بحران COVID-19 را بپردازد و توییت های خود را با هشتگ #TrumpKnewVoteBlue همراهی کند.

با این حال ، کسانی که با نظر میلانو مخالف هستند قادر به بحث و جدال با او نبودند – زیرا بازیگر گزینه پاسخ را به پست خود فقط به کسانی که خودش دنبال می کند محدود کرد.

یکی از کاربران در بخش بازتوییت با نظر نوشت: “ظاهراً آلیسا قادر به کنترل گرما نیست و اجازه هیچ پاسخی را نمی دهد. بیایید RT را نسبت جدید کنیم”.

مردم دیگر تعجب کردند: “آیا می دانید خیانت طبق تعریف چیست؟”

“فکر کردن در مورد حزب سوسیالیست دموکرات” ، یکی از نظرات بود به پست او

“دموکراسی اینگونه کار نمی کند. اعمال یکی پذیرش بسیاری نیست. این مانند جنبه شما از سیاست نیست که همه را در یک ذهنیت جمع گرایانه قرار دهد ، جایی که هر کسی که در یک اتاق فکر نیست تکفیر شود “، یک فرد دیگر پیشنهاد داد.

روز چهارشنبه ، آنتونی فاوچی ، متخصص برجسته ترامپ در ویروس کرونا و یکی از معتبرترین ایمونولوژیست های کشور ، به فاکس نیوز گفت که رئیس جمهور ایالات متحده هرگز اطلاعات مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 را به شدت تحریف نکرده است. در ماه مارس ، فاوسی ، که همچنین مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی است ، دولت ترامپ را برای مدیریت بحران سلامت ستایش کرد و به فاکس نیوز گفت که نمی تواند “تصور کند تحت هر شرایطی کسی بتواند انجام بیشتر ”