AG Barr to Rip Russiagate & Anarchists

AG Barr to Rip Russiagate & Anarchists

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl Thomas در مورد موضوعات مختلف از انگیزه های معترضین در پورتلند گرفته تا منشأ جنبش کلاه ایمنی تا پزشکی قانونی و سایر شواهد در مورد روس گیت بحث کردند.

میهمانان

مرام سوسلی – مفسر سیاسی و تحلیلگر ژئوپلیتیک | سوریه و کلاه سفید

دنی سجورسن – افسر بازنشسته ارتش آمریكا و مربی سابق تاریخ در وست پوینت | آیا ایالات متحده فکر می کند همه زندگی مهم است؟

یان مایلز چونگ – روزنامه نگار که رسانه ، سیاست و فرهنگ را پوشش می دهد ، سردبیر در HumanEvents.com | اعتراضات پورتلند

بیل بینایی – مدیر فنی سابق NSA | دروغ های روسگیت

جمارل در مونولوگ خود ابراز انزجار از دموکرات هایی که Medicare for All را در سکوی خود رد کردند ، ابراز کرد.

سپس جمارل و شین به مارام سوسلی ، تحلیلگر ژئوپلیتیک پیوستند ، که در مورد این حادثه اخیر که جت نظامی آمریکایی یک هواپیمای مسافربری ایرانی را از سرزمین سوریه در آن منفجر کرده بود ، پیوست ، اتفاقی که مرام می گوید در واقع عملی تروریستی توسط ایالات متحده بود. آنها همچنین درباره سازمان “کلاه ایمنی سفید” و مرگ اخیر بنیانگذار آن گروه گفتگو کردند. مرام تاریخ این گروه و چگونگی تشکیل آن به عنوان راهی برای دفع حمایت مستقیم دولت از سوی نیروهای القاعده را توضیح داد.

در ساعت دوم ، میزبان به دنی پیوستند و آنها در مورد اینکه آیا دولت امپراتوری ایالات متحده برای همه زندگی ها ارزش قائل است ، صحبت کردند. دنی خاطرنشان کرد: خطر در تجاوز که در پس بسیاری از انگیزه های به اصطلاح بشردوستانه پنهان شده است. آنها همچنین گفتگو کردند که تغییر سیاست های اصلی سیستم فعلی چه چیزی لازم است ، و دنی گفت که وی معتقد است این امر تحت رهبری سیاسی فعلی غیرممکن است.

آنها همچنین در مورد آنچه که وی فکر می کند اهداف معترضین در پورتلند است ، صحبت کردند که هدف این است که پلیس برای حمله به آنها به منظور ایجاد یک قیام سراسری ، پلیس را مورد ضرب و شتم قرار دهد. وی در مورد اهداف دیگر معترضین از جمله لغو واحد خانواده صحبت کرد. وی همچنین در مورد چگونگی مخالفت معترضین با فیلمبرداری صحبت کرد زیرا آنها از ترس دستگیری و حمله به روزنامه نگاران استفاده می کنند.

سپس شین با بیل بینی ، مدیر فنی سابق NSA صحبت كرد و توضیح داد كه چرا وی در پرونده های راجر استون و ژنرال مایكل فلین اعتراف كرد ، كه هر دو از قضات منصوب اوباما به عنوان مدرک معرفی شدند. بینی گفت شواهد پزشکی قانونی وجود دارد که نشان می دهد اطلاعات از هک ناشی نشده اند و نمی توانند باشند. او همچنین در مورد تاریخچه خود در NSA و چگونگی انصراف در سال 2001 وقتی كه NSA شروع به توجه به جاسوسی افراد كرد ، مورد بحث قرار داد. وی همچنین گفت که هیچ شواهدی به طور مستقیم در مورد دخالت ست ریچ ندیده است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم