‘A Bad Stunt’: بایدن پس از بازی در تلفن در برنامه Despacito از اینترنت به گرمی می پردازد

‘A Bad Stunt’: بایدن پس از بازی در تلفن در برنامه Despacito از اینترنت به گرمی می پردازد

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

جو بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری ، برای جلب نظر رای دهندگان لاتین ، سه شنبه به فلوریدا سفر کرد ، زیرا برخی از نظرسنجی ها نشان دادند که از او و دونالد ترامپ به طور مساوی تقسیم شده اند در یکی از ایالت های میدان جنگ کشور.

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، در حالی که روز سه شنبه در اولین سفر خود به یکی از ایالت های میدان جنگ در نظر گرفته شد ، تلاش کرد تا حمایت خود را از رای دهندگان لاتین در فلوریدا تثبیت کند.

با نظرسنجی ها نشان دهنده رقابت تنگاتنگ در این ایالت بین معاون سابق رئیس جمهور و دونالد ترامپ ، قرار بود توقف در تامپا و کیسیمی ، جایی که او در یک رویداد ماه میراث اسپانیایی شرکت کرد.

جو بایدن هنگامی که این رویداد را در Kissimmee آغاز کرد ، به سمت سخنرانی حرکت کرد و شروع به پخش یک آهنگ محبوب اسپانیایی زبان 2017 با تلفن خود ، “Despacito” ، توسط لوئیس فونسی ، که پیش از او صحبت کرده بود ، کرد.

بایدن بعد از مدتی که سرش را زیر لب صدا کرد ، موسیقی را اضافه کرد:

“من به شما می گویم چه ، اگر من استعداد هر یک از این افراد را داشته باشم … من با تطبیق به عنوان رئیس جمهور انتخاب می شوم.”

این فیلم توسط توییتر به اشتراک گذاشته شد واشنگتن اگزمینر.

اقدام برای جذب جامعه اسپانیایی تبارها باعث تردید شهروندان شد.

بسیاری از کاربران اینترنتی تعجب می کردند که آیا ایده پخش آهنگ توسط خود بایدن بوده است یا یک لغزش تبلیغاتی.

دیگران در شبکه های اجتماعی خاطرنشان کردند که بایدن فقط به دنبال تشکر از نویسنده آهنگ بود که او را در این مراسم معرفی کرده بود.

در حین نگرانی او از دست دادن قدرت با رای دهندگان لاتین در این ایالت ، بایدن در رویداد شروع ماه میراث اسپانیایی در Kissimmee گفت:

“بیش از هر زمان دیگری ، جامعه اسپانیایی تبار ، جامعه لاتین سر کف سر خود را سرنوشت این کشور نگه می دارد … شما می توانید جهت این کشور را تعیین کنید.”

بایدن افزود که رقیب وی دونالد ترامپ “بارها و بارها در جامعه اسپانیایی تبارها شکست خورده است”.

“خواه این عمل شنیع او در جدایی کودکان از خانواده هایشان در مرز ما باشد ، یا حملات مکرر او به رویاپردازان ، یا غفلت از مردم پورتوریکو پس از طوفان ماریا ، یا ناکامی های مکرر وی در اطمینان از اینکه کارگران اساسی از محافظت شخصی برخوردار هستند بایدن گفت: “

همانطور که وی در این مراسم سه شنبه شب در نزدیکی اورلاندو ، در منطقه ای با جمعیت قابل توجه پورتوریکو سخنرانی کرد ، بایدن همچنین از یک طرح متمرکز بر حمایت از پورتوریکو ، با دسترسی سریع به بودجه بازسازی ، گسترش خدمات بهداشتی ، کمک به تغذیه و سرمایه گذاری در پورتو ، رونمایی کرد. زیرساخت های ریکا پس از طوفان های ویرانگر.

پیش از این ، مبارزات انتخاباتی جو بایدن اعتراف کرده بود که وی “با کار رای دهندگان لاتین” “کاری” دارد ، زیرا نظرسنجی NBC-Marist که هفته گذشته منتشر شد ، حاکی از تقسیم مساوی لاتین ها در این ایالت بین بایدن و ترامپ بود.

©
عکس AP /

پرونده – در این ترکیب عکس از پرونده ، معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن در 12 مارس 2020 در ویلمینگتون ، دل ، صحبت می کند ، و رئیس جمهور دونالد ترامپ در کاخ سفید در واشنگتن در 5 آوریل 2020 صحبت می کند

در همین حال ، بر اساس نظرسنجی جدید The Hill-HarrisX ، جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری ، در کشور 6 امتیاز از دونالد ترامپ رئیس جمهور پیش است.
نتایج نظرسنجی روز سه شنبه نشان داد که بایدن 45 تا 39 درصد ترامپ را رهبری می کند.