75 سال بعد از هیروشیما ، هزینه های جنگ دائم به خانه می آید

75 سال بعد از هیروشیما ، هزینه های جنگ دائم به خانه می آید

گزارش بیکاری جدید بدتر از گزارش شده؛ به روز رسانی از روی زمین در بیروت. در هفتمین سالگرد هیروشیما ، دولت ایالات متحده برنامه هسته ای را گسترش می دهد

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند دکتر جک راسموس، اقتصاددان ، مجری نمایش رادیویی و نویسنده “Scourge of Neoliberalism” برای گفتگو درباره انتشار این روز بیستمین گزارش پیاپی بیکار بی سابقه ای که نشان می دهد هفته گذشته بیش از یک میلیون نفر برای بیکاری دولت شکایت کرده اند و اختلافات بسیار زیاد بین چگونگی طبقه حاکم وجود دارد. بودجه در دسترس اشخاص شرکت و کارگران.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند جانا نخالیک برنامه ریز شهری و عضو کمیته مرکزی حزب کمونیست لبنان برای گفتگو در مورد تخریب ناشی از انفجار وحشتناک که در این هفته از طریق بندر بیروت پراکنده شده است ، چگونگی هزاران تن نیترات آمونیوم که به نظر می رسد باعث انفجار شده است صحبت کرد. برای مدت طولانی در منطقه حساس نگهداری شود ، و چرا برخی از شهروندان لبنانی خواستار “استعمار مجدد” توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل ماکرون شدند ، زیرا او ظاهراً به منظور منافع امپریالیستی فرانسه سعی در استفاده از ویرانی ها در بیروت دارد.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند کوین کامپس، یک ناظر زباله رادیواکتیو در Beyond Nuclear ، برای صحبت در مورد 75 سالگرد بمباران هولناک ایالات متحده در شهر ژاپن هیروشیما ، نژاد پرستی عمیق در معرض کشتار صدها هزار غیرنظامی ژاپنی و بهره برداری از جمعیت بومی که ظاهراً مورد نیاز بود تولید اورانیوم در خانه ، و چگونه امپریالیسم ایالات متحده همچنان از تهدید به نابودی هسته ای برای کنترل امور جهانی استفاده می کند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند بن نورتونمعاون سردبیر The Grayzone و تهیه کننده / هم میزبان پادکست Modb Rebels برای صحبت در مورد تلاش های سازمان های ظاهراً غیر دولتی برای جنجال زدن خشم عمومی علیه اهداف سنتی امپراتوری در اثر انفجار بیروت ، اسناد به بیرون درز کرد نشان می دهد كه دولت آمریكا به دنبال جنگ پنهانی خود با نیكاراگوئه است و اعلامیه ای كه دولت ترامپ همچنان به حمایت از خوان گوائیدو “رئیس جمهور موقت” ادامه می دهد حتی پس از امتناع از شركت در انتخابات.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم