490K موارد COVID-19 ، مرگ 18K در ایالات متحده: آیا دستان کافی در عرشه وجود دارد؟

490K موارد COVID-19 ، مرگ 18K در ایالات متحده: آیا دستان کافی در عرشه وجود دارد؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با Caleb Maupin ، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی پیوسته است که توجه خود را به سیاست های خارجی ایالات متحده متمرکز می کند.

اگر تلاش کنید دونالد ترامپ ، رئیس جمهور نیویورک ، اندرو کوومو و دیگران را گوش دهید ، تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 یک پاسخ تمام عیار است ، چه رسد به اینکه خوش آمديد؟ به نظر من دولت ترامپ نگران رفع بحران بهداشت عمومی نیست ، بلکه در مورد کاهش مشکلات سیاسی ناشی از واکنش حساس آن به کروناویروس است. “دو سال است که دولت ترامپ در تلاش است تا یکی از برنامه های امضای کوبا را از بین ببرد [The Henry Reeve Brigade] – کارمندان پزشکی دولتی شاغل در کشورهایی که در سراسر جهان به سر می برند در یک نمایش از قدرت نرم ، که میلیاردها دلار به ارز مورد نیاز بد نیز بدست می آورد ، درمان می کنند. “

در سرمقاله 3 آوریل در ProPublica چنین آمده است: “اطلاعات اولیه نشان می دهد كه آمریكایی های آفریقایی با جرم و ناهنجاری كرونوس ویروس منقبض شده و درگذشتند.” در این مقاله اشاره شده است که عوامل همبستگی بیماری برای افراد سیاه پوست در معرض خطر بیشتری هستند که “ریه ها و سیستم ایمنی را رها می کنند: آسم ، بیماری های قلبی ، فشار خون بالا و دیابت.” اینها توانایی بدن در مبارزه با ویروس را کاهش می دهد و تأثیر آن را در جامعه آفریقایی-آمریکایی تشدید می کند. نکته من با این گزارش: Duh! عالی است که پزشکان آنتونی فاوسی و دبورا بیرکس در مورد این موضوع بحث می کنند ، اما اگر این خبر را فریب داد ، در اینجا دو داستان دیگر وجود دارد: یک پسر به نام نیکولوس کپرنیکوس وجود دارد که ثابت کرده است که زمین به جای خورشید به دور دیگر می چرخد ​​و فردیناند. سفر شجاعانه ماژلان ثابت کرده است که جهان گرد است.

دیوان عالی ایالات متحده “تنها محافظت موجود را باطل كرده است تا اطمینان حاصل كند كه رأی دهندگان هنوز هم می توانند با خیال راحت رأی دهند ، حتی اگر دولت نتواند آنها را به موقع تأمین كند” ، با اجازه دادن به ویسكسین “اجازه می دهد كه رأی های خود را كه بعد از روز انتخابات علامت گذاری شده و دریافت شده اند ، حتی اگر اسلات روز دوشنبه گزارش داد که رأی دهندگان کاملاً بی دلیل برای تأخیر بودند. ” اکثریت اکثراً به اصل پورسل اشاره کردند که دادگاه ها نسبت به تغییر قوانین رأی دادن اندکی قبل از انتخابات هشدار می دهند. این دادگاه منطقه را به دلیل “تغییر بنیادین” مورد انتقاد قرار داد.[ing] ماهیت انتخابات با اجازه رای گیری برای شش روز دیگر پس از انتخابات. ” و اصرار داشت كه شاكران واقعاً درخواست تخفيف را نكرده اند – كه ، مانند [Supreme Court Justice Ruth Bader] اظهارات گینزبرگ در مخالفت خود ، به سادگی نادرست است. او نوشت: “اگر نزدیكی به انتخابات از وقتی كه دادگاه منطقه چند روز قبل عمل كرد ، دریغ كرد ،” مداخلات امروز دادگاه – حتی نزدیک به انتخابات – از این نادرست است. “

“رئیس جمهور دونالد ترامپ روز سه شنبه بار دیگر ابراز حمایت خود از کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد – مکانیسم اولیه تأمین اعتبار برای تأمین اجتماعی و مدیکر” – و گفت که او حتی اگر ایالات متحده در حال حاضر در میان کشور نباشد ، خواستار چنین کاهش است. بهداشت عمومی و اضطراری اقتصادی ، “رویاهای مشترک روز چهارشنبه گزارش داد. آیا این “کد برای جمع آوری بودجه اختصاصی تأمین اجتماعی” است ، همانطور که سازمان مترقی کار تأمین اجتماعی می نامد؟

میهمانان:

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی که توجه خود را به سیاست خارجی ایالات متحده متمرکز می کند.

دکتر شایلا سی – استادیار با انتصاب مشترک در گروه علوم سیاسی و انستیتوی مطالعات آفریقا در دانشگاه کانکتیکات. وی در افکار عمومی و رفتار سیاسی ، نژاد و سیاست ، افکار عمومی و رفتارهای سیاسی آفریقایی-آمریکایی و توسعه سیاسی سیاه و سفید تخصص دارد. او همچنین نویسنده “اعتماد به آمریکای سیاه: نژاد ، تبعیض و سیاست” است.

ریچارد لاچمن – جامعه شناس آمریکایی ، متخصص جامعه شناسی تطبیقی ​​تاریخی و استاد دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی. لاچمان به عنوان نویسنده کتاب “سرمایه داران به رغم خودشان” شناخته می شود که جوایز مختلفی از جمله “انجمن جامعه شناسی انجمن برجسته دانشمند برجسته جامعه شناسی آمریکا” را دریافت کرده است.

دکتر آژامو باراکا – روزنامه نگار ، فعال سیاسی آمریکا و نامزد سابق حزب سبز برای نایب رئیس جمهور ایالات متحده در انتخابات 2016.

دکتر جک راسموس – استاد اقتصاد دانشکده سنت مری ، کالیفرنیا و نویسنده کتاب “بانکهای مرکزی در انتهای طنابهای خود: سیاست پولی و رکود اقتصادی”.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید