3.2 میلیون کارگر دیگر پرونده بیکاری را تشکیل می دهند ، در حالی که ترامپ می خواهد ACA را خاتمه دهد – واقعاً؟

3.2 میلیون کارگر دیگر پرونده بیکاری را تشکیل می دهند ، در حالی که ترامپ می خواهد ACA را خاتمه دهد – واقعاً؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با دکتر جک راسموس ، استاد اقتصاد دانشکده سنت مری کالج کالیفرنیا و نویسنده کتاب “بانکداران مرکزی در انتهای طنابهایشان: سیاست پولی و رکود اقتصادی” همراه است.

این تعداد در هفته است: هفته گذشته ، 3.2 میلیون کارگر در ایالات متحده مطالبات بیکاری ارائه دادند. وال استریت ژورنال روز پنجشنبه گزارش داد: “از اواسط ماه مارس ، تقریباً 33.5 میلیون درخواست مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس ارائه شده است. یک اقتصاددان پیشرو در این مورد چه فکر می کند؟

“رئيس جمهور [Donald] ترامپ روز چهارشنبه گفت كه وی همچنان به تلاش برای از بین بردن همه قانون مراقبت های مقرون به صرفه ادامه خواهد داد ، حتی به عنوان برخی كه در دولت وی از جمله دادستان كلیدر ویلیام پی بار ، به طور خصوصی ادعا كرده اند كه بخش هایی از قانون باید در میان همه گیری حفظ شود “. روزنامه پنجشنبه گزارش داد ، بنابراین ، ما در میان همه گیری هستیم ، این بدان معناست که مردم بیمار می شوند ، همانطور که مردم بیمار می شوند ، تنها چیزی که به آنها احتیاج دارد مراقبت های بهداشتی است. این بدان معناست که بسیاری از این افراد با از دست دادن شغل خود ، خدمات درمانی خود را نیز از دست داده اند ، زیرا برای بسیاری از آمریکایی ها ، بیمه درمانی آنها به مشاغلشان گره خورده است. همانطور که ما به انتخابات نوامبر نزدیکتر می شویم؟

رئیس جمهور گفت: “در بیانیه ای چهارشنبه ، رئیس جمهور گفت كه وی قطعنامه قدرت های جنگ ایران را كه” گفته می شود من را برای خاتمه استفاده از نیروهای مسلح آمریكا در خصومت علیه ایران “، وتو كردید ، … …” این قطعنامه بسیار توهین آمیز بود ، كه توسط دموکرات ها به عنوان بخشی از یک استراتژی برای پیروزی در انتخابات در 3 نوامبر با تقسیم حزب جمهوریخواه. معدود جمهوریخواهانی که به آن رای داده اند ، درست به دستشان بازی کردند. “” روز چهارشنبه هیل گزارش داد. آیا برداشت رئیس جمهور از این موضوع دقیق است؟

طبق گفته آلن مک لود در MintPress News ، “در آنچه برچسب جدید” Keystone Kops Bay of Pigs “گرفته شده است ، آخرین تلاش برای سرنگونی دولت نیکولاس مادورو به طرز شگفت انگیزی ناکام ماند ، زیرا هر دو شبه نظامی آمریکایی و ونزوئلا بلافاصله وقتی وارد شدند ، سرنگون شدند. با نیروی دریایی یا حتی با جمعی از ماهیگیران محلی مسلح تماس بگیرید. ” روزنامه واشنگتن پست قبلاً روز یکشنبه گزارش داده بود: “دولت رئیس جمهور نیکولس مادورو گفت که یک حمله اولیه صبح روز یکشنبه در ساحل کارائیب را خنثی کرده است ، و ادعا کرد نیروهای اطلاعاتی وی نقشه ای را کشف کرده اند ، مهاجمان را کمین کرده و 10. را اسیر یا کشته اند.” اکنون جزئیات بیشتری در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی در مقاله دیگری از مک لود برای MintPress با عنوان “Cuomo همکاری با بیل گیتس را برای” انقلابی کردن “مدارس NY در Wake of Coronavirus اعلام کرد” ، وی می نویسد که Cuomo می گوید “او از ویروس COVID-19 به عنوان فرصتی برای” انقلابی شدن “استفاده می کند. سیستم مدرسه ایالتی ایالت ، دعوت از بیل گیتس برای اجرای ایده های بحث برانگیز خود درباره آموزش. ” ما از این چه کاری می کنیم؟ به نظر می رسد “دکترین شوک” نائومی کلین. سیاست های به اصطلاح “بازار آزاد” آمریکا – بر اثر سوء استفاده از مردم و کشورهایی که دچار فاجعه شده اند – بر جهان حاکم است.

میهمانان:

دکتر جک راسموس – استاد اقتصاد دانشکده سنت مری ، کالیفرنیا و نویسنده کتاب “بانکهای مرکزی در انتهای طنابهای خود: سیاست پولی و رکود اقتصادی”.

کوین ززی – هماهنگ کننده مقاومت مردمی.

دکتر جرالد هورن – استاد تاریخ دانشگاه هوستون و نویسنده کتابهای بسیاری از جمله “ضربات علیه امپراتوری: امپریالیسم ایالات متحده در بحران”.

ریکاردو واز – نویسنده و ویراستار در Venezuelanalysis.com.

Nino Pagliccia – فعال و نویسنده مستقل مستقر در ونکوور. یک محقق بازنشسته از دانشگاه بریتیش کلمبیا ، کانادا ، Pagliccia یک ونزوئلا-کانادایی است که در رابطه با روابط بین الملل با محوریت قاره آمریکا دنبال و می نویسد ، و همچنین سردبیر کتاب “همبستگی کوبا در کانادا – پنج دهه از مردم” است روابط خارجی با مردم ”

آلن مک لئود – دانشگاهی و روزنامه نگار. او نویسنده کار در اخبار MintPress News و مشارکت در انصاف و دقت در گزارشگری (FAIR) است ، و همچنین نویسنده “خبرهای بد از ونزوئلا: بیست سال اخبار جعلی و سوءاستفاده” است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم