3 ضد فاشیست به عنوان حامیان ترامپ با ضربات چاقو ، پسران مغرور در DC سقوط می کنند

3 ضد فاشیست به عنوان حامیان ترامپ با ضربات چاقو ، پسران مغرور در DC سقوط می کنند

‘میلیون مگا مارچ’ 3 ضد فاشیست را با چاقو در دی سی ترک می کند. بایدن نظارت بر جدایی خانواده در دوران اوباما را انجام داد. مدیران Big Tech تیم بایدن را پر می کنند.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند داریل لامونت جنکینز، بنیانگذار و مدیر اجرایی پروژه One People ، برای بحث در مورد هزاران طرفدار ترامپ که آخر این هفته به واشنگتن دی سی آمدند ، نحوه کار شهر و پلیس با جناح راست برای ایجاد زمینه برای یک شب خشونت که به اوج خود رسید چاقوکشی سه فعال ضد فاشیست ، و چرا تعداد اندکی از لیبرال ها – که چند هفته پیش شکست دونالد ترامپ را در آنجا جشن گرفتند – مایل نبودند از Black Lives Matter Plaza محافظت کنند که توسط پسران مغرور مورد ضرب و شتم قرار گیرد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند جیسون دزبو، یک وکیل مهاجرت ، شریک Dzubow & Pilcher ، PLLC و وبلاگ نویسی در www.asylumist.com ، برای بحث در مورد انتصاب Cecilia Muñoz به تیم مهاجرت جو بایدن ، چرا تلاش های قبلی او برای اجرای جدایی های خانوادگی تحت رئیس جمهور اوباما ، طرفداران مهاجرت را بسیار نگران کرده است ، و چرا بعید است ریاست جمهوری بایدن برای اصلاحات تدریجی در سیستم مهاجرت فشار آورد.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کریس گارافاسردبیر Tech for the People ، برای بحث در مورد مدیران ارشد سیلیکون ولی که به تیم انتقالی جو بایدن منصوب شده اند ، موج دور شدن افراد راست از سیستم عامل های رسانه های سنتی به پارلر و آخرین تلاش دولت آمریکا برای اجبار صاحبان چینی TikTok این شرکت را به یک نهاد تجاری مستقر در ایالات متحده بفروشند.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند Devyn Springer، کارگر فرهنگی ، میزبان پادکست Groundings و داوطلب ارتباط در بنیاد والتر رودنی ، برای بحث در مورد شعر جدید خود “آخرالزمان” ، استعفای رئیس جمهور “موقت” اخیر پرو ، مانوئل مرینو ، و آنچه در یک پست به نظر می رسد جهان همه گیر.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم