2020: سالی که هرگز فراموش نمی کنیم ، اما بهتر است از آن بیاموزیم

2020: سالی که هرگز فراموش نمی کنیم ، اما بهتر است از آن بیاموزیم

از همه گیری گرفته تا اعتراضات زندگی سیاه و سفید ، حاکمیت سرمایه داری در سیاست های آمریکا و خیلی بیشتر ، سال 2020 همه ما را در وضعیت PTSD قرار داده است!

یوجین پوریر، میزبان اخبار دستیابی به موفقیت و نویسنده کتاب “Shackled and Chained: Incredceration in Incredence in America Capitalist، به ما پیوست تا در مورد داستان های برتر و پیش بینی های جسورانه برای سال 2021 بحث کنیم! ما با کمک 9 تریلیون دلاری وال استریت شروع خواهیم کرد!

دکتر ویلمر لئون، میزبان مشترک ساعت بحرانی ، برای بحث در مورد داستانهای برتر 2020 و پیش بینی های 2021 به ما پیوست. از COVID تا مرگ جورج فلوید و مرگ دادگستر روت گینسبورگ و موارد دیگر آنچه را که اهمیت داشت و چه چیزی باید مهم باشد ، تجزیه می کنیم.

ویات رید، تحلیلگر خبرهای اسپوتنیک ، برای بحث در مورد اعتراضات و مطبوعات به ما می پیوندد. ویات در صف اول بسیاری از اعتراضات در سراسر کشور بود. مشخص شد که اجرای قانون توجه چندانی به چگونگی انجام وظیفه ها ندارد. ما در مورد این رابطه و چگونگی حرکت به جلو بحث خواهیم کرد.

گارلند نیکسون، میزبان مشترک ساعت بحرانی ، برای بحث در مورد داستان ها و پیش بینی های برتر او به ما می پیوندد. از حمله به سلیمانی تا روابط ایالات متحده با ایران ؛ همچنین چگونه ایالات متحده با خاموش کردن و ساختن آمریکایی ها از نظر اقتصادی کامل رفتار کرد! ما همچنین به موضوع Black Lives Matter و مرگ جورج فلوید خواهیم پرداخت.

ناتی والاس، خالق و میزبان پادکست Redspin Sports ، به ما پیوست تا در مورد داستان های برتر وی در دنیای ورزش و برخی پیش بینی های پیش رو بحث کنیم. انتخاب Jacksonville Jaguars NFL؛ تأثیر COVID در ورزش ؛ و تأثیر فعالیت در ورزش.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]