2020 در میم ها: شهروندان اینترنتی برداشت های خود از COVID-19 Year را به اشتراک می گذارند

2020 در میم ها: شهروندان اینترنتی برداشت های خود از COVID-19 Year را به اشتراک می گذارند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

با نزدیک شدن به پایان سال 2020 و شیوع همه گیری ، هنوز به نظر می رسد الگوهای رفتاری COVID-19 در شبکه های اجتماعی رواج داشته و به دنبال آن بحث های داغ درباره انتخابات جنجالی ریاست جمهوری در ایالات متحده آغاز شود.

از آنجا که اولین موارد ویروس کرونا در ماه فوریه در سراسر جهان آغاز شد ، بیماری همه گیر احتمالاً ضد کلمه سالی شده است که هر کودک می داند.

برای اکثر افراد اینترنتی ، با توجه به این که آنها در خانه های خود مطابق با قفل های COVID-19 و مقررات منع رفت و آمد محبوس شده اند ، این سال سخت بوده است. در اینجا یک مرور کلی از توییت ها و پست های اینستاگرام است که بسیاری از آنها کنایه آمیز است و احساسات مردم در مورد امسال را آشکار می کند.

جلسات بزرگ نمایی از خود و منزوی کردن

در حالی که ستارگان و تأثیرگذاران رسانه ای در مورد حفظ تناسب اندام در خانه و تبدیل شدن به یک آشپز عالی در قرنطینه لاف می زدند ، اما برای بسیاری از شهروندان عادی این یک آزمایش واقعی بوده است ، و در واقع لذت چندانی از آن نیست.

در حقیقت ، قرنطینه برای بسیاری از کاربران اینترنت به خواب طولانی مدت و پیمایش وب بی معنی ، کیلو های اضافی اضافه شده و حتی سو alcohol مصرف الکل تبدیل شد.

از زمان تعطیل شدن دفاتر و دانشگاه ، شهروندان مجبور شدند که از طریق کنفرانس های بزرگنمایی به کار و تحصیل در خانه ادامه دهند. در حالی که مطمئناً فرصتی برای احساس راحتی بیشتر در میان وعده های غذایی در این نزدیکی بود ، اما به نظر نمی رسید بیشتر افراد اینترنتی علاقه زیادی به جلسات آنلاین داشته باشند.

به نظر می رسد حتی افراد درونگرا نیز ، پس از ماه ها دستورالعمل های خانه نشینی ، مایل به لذت بردن از وقت گذراندن در جمع بزرگی از نفرت هستند.

اما هنوز برخی محدودیت ها درخواست می شود.

لایه هایی که اشک می آورند: تلاش های دولت برای مبارزه با ویروس

همزمان با برخورد دومین موج ویروس کرونا به اروپا ، دولت ها برای تحمیل مجدد نیرو می گیرند [partial] حصرها و مقررات منع رفت و آمد با شهروندان که از این اقدامات خسته شده اند ، به ویژه با توجه به اینکه کریسمس در راه است.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، سیستم سه طبقه خود را به عنوان بهترین راه برای جلوگیری از خوشه های COVID-19 در کشور ترویج کرده است. طبق این سیستم ، طبقه 3 به معنای سختگیرانه ترین اقدامات است که شهرهای بزرگ منچستر ، بیرمنگام و ناتینگهام و شهرستان کنت در آن قرار می گیرند.

در حالی که انگلیسی ها از محدودیت های شدید ابراز تاسف می کنند ، کارشناسان پیش بینی می کنند که منحنی Covid حتی با وجود واکسیناسیون گسترده (نه تنها در انگلستان) تا مارس-آوریل 2021 همچنان افزایش یابد.

در ایالات متحده ، شهروندان در انتظار تصمیم قانونگذاران در مورد لایحه بعدی امداد COVID-19 هستند. ماه ها است که مذاکرات در مورد محرک بعدی متوقف شده است ، دموکرات ها و جمهوری خواهان یکدیگر را به مانع شدن در روند کار متهم می کنند.

بسیاری از آمریکایی ها قبلاً از رهبری محلی دموکرات به دلیل صدور اقدامات “مبهم” برای مهار ویروس انتقاد می کردند ، در حالی که به نظر آنها بهتر است که آنها مصونیت از ویروس ایجاد می کنند ، یا حداقل امکانات آزمایش اضافی ارائه می دهند .

تاکنون آمریکایی ها در بسیاری از ایالت ها شکرگذاری را در خانه سپری کرده اند و از عزیزانشان جدا شده اند و به سمت جشن های مشابه کریسمس می روند.

کسی اظهار داشت که حالتهای خیالی در مدیریت همه گیر بهتر عمل می کنند ، در حالی که دیگران از عدم قدردانی از زمانهایی که همه چیز درباره همه گیری نبود ، ابراز تأسف می کنند.

در مجموع ، بسیاری هنوز منتظر هستند تا امسال به پایان برسد و ابراز امیدواری کنند که سال 2021 بسیار بهتر یا حداقل بدتر نشود.