13 نفر به اتهام توطئه برای ربودن فرماندار میشیگان متهم شد ویتمر: آیا FBI می توانست آنها را به دام بیندازد؟

13 نفر به اتهام توطئه برای ربودن فرماندار میشیگان متهم شد ویتمر: آیا FBI می توانست آنها را به دام بیندازد؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با کالب موپین در مورد تأثیر سخنان اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در متن داستان اخیر در مورد شکستن توطئه FBI برای آدم ربایی دولت میشیگان صحبت می کنند گرتچن ویتمر

“مقامات اجرای قانون روز پنجشنبه اعلام کردند که آنها 13 مظنون را به توطئه برای ارتکاب آدم ربایی و تروریسم متهم کرده اند ، پس از تحقیقات نشان داد که توطئه گران راست از وولورین واچمن برای سرنگونی دولت ایالت میشیگان و گروگانگیری فرماندار گرچن ویتمر ، “رویاهای مشترک پنجشنبه گزارش شد. شش نفر از مظنونان در دادگاه فدرال و هفت نفر در دادگاه ایالتی متهم هستند. چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

بحث های زیادی در مورد جو بایدن کاندیدای ریاست جمهوری دموکرات و سناتور کمالا هریس نامزد معاون ریاست جمهوری (D-CA) وجود دارد که نمی گویند آیا در صورت انتخاب دادگاه عالی ایالات متحده “بسته” می شوند. در همین حال ، واشنگتن پست روز پنجشنبه گزارش داد ، “سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی (D-CA) و نماینده جیمی B. Raskin (D-MD) قصد دارند قانون روز جمعه را معرفی کنند که کمیسیونی را برای” کمک به اطمینان از رهبری موثر و بدون وقفه “در ریاست جمهوری ” واقعاً همه اینها چیست؟

واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد: “دولت قرقیزستان پس از لغو انتخابات پارلمانی ایجاد خلا قدرت در چندین جناح سیاسی كه برای پر كردن آن رقابت می كنند ، این هفته در بن بست بود.” “اکنون ، احتمالاً کشور آسیای میانه شاهد رئیس جمهور سوم خود خواهد بود که طی 15 سال ناگهان توسط یک شورش سرنگون خواهد شد.” آخرین تحولات در قرقیزستان ، قره باغ و بلاروس چیست؟

جمعه روز پانل است و اولین پانل ما با نویسنده و نویسنده جیم کاوانا و تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار متخصصان اطلاعاتی کهنه کار برای Sanity Ray McGovere است. آنها در مورد نقشه ربودن ویتمر بحث می کنند.

برای صفحه آخر ما با استاد اقتصاد دکتر لینوود توحید و واشنگتن دی سی ، خبرنگار ارشد اخبار ، دکتر کالین کمپبل ، در مورد بحث معاون ریاست جمهوری این هفته و نبرد حزب دموکرات بر سر هزینه های دفاعی صحبت می کنیم.

میهمانان:

کالب موپین – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

دیوید شولتز – نویسنده ، استاد علوم سیاسی در دانشگاه Hamline و استاد حقوق در Hamline و دانشکده های حقوق دانشگاه مینه سوتا

دانیل لازار – روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “جنگ اعلام نشده آمریکا”

جیم کاوانا – نویسنده در The Polemicist و CounterPunch و نویسنده مقاله “Over the Rainbow: Paths of Resistance after George Floyd”

ری مک گاورن – تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار حرفه ای هوش سربازان برای سلامت عقل

دکتر کالین کمپبل – واشنگتن دی سی ، خبرنگار ارشد اخبار

دکتر لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری – کانزاس سیتی

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]