1200 دلار چک در سنا به دلیل خاموش شدن کنگره رد شد

1200 دلار چک در سنا به دلیل خاموش شدن کنگره رد شد

بخش داخلی نامزد اولین عضو بومی کابینه خواهد بود. کلمبیا رهبران جنبش اجتماعی را بازداشت کرد. MLB برای شناسایی Negro Leagues حرکت می کند

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند لوی ریکرت، سردبیر و ناشر اخبار تجارت قبیله ای ، و همچنین بنیانگذار ، ناشر و ویراستار Native News Online ، برای بحث در مورد معرفی رئیس جمهور منتخب جو بایدن از نمایندگی نیومکزیکو دب هالاند به وزیر کشور ، چرا او انتصاب احتمالی را امیدوارانه می داند علائم و تأثیرات مداوم دولت ترامپ بر موضوعات حاکمیت بومی.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند Zoe Pepper-Cunningham، یک روزنامه نگار با افراد اعزامی برای بحث در مورد بازداشت سه رهبر مهم جنبش اجتماعی توسط مقامات کلمبیایی و ادامه کار ترورهایی که علیه برخی از سرسخت ترین مدافعان این کشور برای کارگران و جوامع حاشیه ای در حال انجام است.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی جدید ما “گزارش چرخش قرمز”. آنها در مورد مصاحبه باراک اوباما با Bakari Sellers صحبت می کنند که در آن رئیس جمهور سابق حمایت از جبران خسارت به ورزشکاران دانشگاهی را اعلام کرده است ، صهیونیسم درباره چشم انداز و آرزوهای خود و تصمیم اخیر لیگ برتر بیس بال برای تعیین رسمی مسابقات Negro Leagues به عنوان بخشی از MLB می گوید.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند دکتر دیو راگلند، مدیر اجرایی پروژه حقیقت گویی و مدیر کمپین جبران خسارت برای بحث در مورد اخبار مسدود شده توسط سناتور جمهوری خواه برای صدور دور دوم چک های محرک 1200 دلاری ، خبری که دموکرات های تاسیس با هم همکاری می کردند الكساندريا اوكاسيو-كورتز را در كميته انرژي و تجارت انكار نكرد و اينكه چرا در جامعه اي كه بر اساس ظلم نژادي بنا شده است ، حقيقت گويي چنين راديكال تلقي مي شود.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم