’10 ثانیه با من ‘: Covington-LeBron Row Spiraling به عنوان مبارز UFC ستاره NBA را به چالش می کشد

’10 ثانیه با من ‘: Covington-LeBron Row Spiraling به عنوان مبارز UFC ستاره NBA را به چالش می کشد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

داستان از روز شنبه پس از آن آغاز شد که مبارز UFC ، کولبی کاوینگتون ، نماد بسکتبال ایالات متحده ، لبرون جیمز را به عنوان یکی از “ورزشکاران از خواب بیدار” و “یک ترسو بی مهره” که علیه خشن پلیس مبارزه می کند ، مورد حمله قرار داد. اظهارات این مبارز پس از پیروزی وی بر تایرون وودلی ، که وی به اجرای قانون و “ترامپها” اختصاص داده بود ، بیان شد.

کولبی کاوینگتون ، مبارز UFC ، بار دیگر بازیکن لبران جیمز ، ستاره لس آنجلس لیکرز را هدف قرار داد ، زیرا تعدادی از ستاره های NBA و همچنین برخی چهره های دیگر حوزه ها برای دفاع از غول بسکتبال قدم برداشتند.

در توئیتی در روز سه شنبه ، کاوینگتون ظاهراً جیمز را برای جنگ فراخواند و ادعا کرد که ستاره بسکتبال نمی تواند “10 ثانیه با من دوام بیاورد”.

“LOL در دانه های برفی که معتقدندKingJames حتی می تواند 10 ثانیه با من دوام بیاورد!” جنگنده UFC توییت کرد. “اگر آن ترسو دارای توانایی های لازم برای لگد زدن به کسی بود ، دلونته وست دندان های خود را از مدت ها قبل از عادت مادری خود از دست می داد!”

منظور او از قهرمان موقت اسبهای سنگین وزن UFC در سال 2010 بود که ادعا می شود وست ، هم تیمی سابق جیمز ، با مادر این بازیکن 35 ساله رابطه داشته است.

جیمز به آخرین اظهارات کاوینگتون پاسخی نداده است.

روز شنبه ، کاوینگتون در پنج راند تایرون وودلی را با TKO شکست داد. این مبارز 32 ساله پیروزی خود را به نیروی انتظامی و ارتش آمریکا و همچنین دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و طرفدارانش اختصاص داد. این ورزشکار معروف زباله دان با کش رفتن کلامی به لبرون جیمز در LA Lakers ، او را “یک ترسو بی مهره” و یکی از “ورزشکاران بیدار” خواند که به طور معمول توجه به خشونت پلیس و نژادپرستی در ایالات متحده را جلب می کنند.

کاوینگتون اظهار داشت: “من می خواهم این مبارزه را به اولین پاسخ دهندگان ، و همه نظامیان خارج از آن اختصاص دهم.” “این دنیا بدون شما بچه ها امن نخواهد بود ، شما ما را ایمن نگه می دارید و نه این ورزشکاران را بیدار می کنیم. من از این ترسوهای بی مهره مانند لبرون جیمز بیمار هستم. “

پس از این اظهارات و پیروزی بر وودلی ، کاوینگتون طی مصاحبه ای پس از بازی از ترامپ با وی تماس تلفنی گرفت و وی به طرفداران عمومی خود تبریک گفت.

ترامپ به ستاره UFC گفت: “من به تو افتخار می کنم مرد”. “من طرفدار بزرگی هستم و به شما افتخار می کنم. شما سختگیر هستید ، روحیه مناسبی دارید. “

در پاسخ واضح به اظهارات روز شنبه کاوینگتون ، جیمز به دنبال آخرین پیروزی LA Lakers برابر دنور ناگتس به خبرنگاران گفت ، “منتقدان” او اگر مجبور شوند در صحنه با او روبرو شوند – یا در “حلقه”.

ستاره های همکار NBA ، از جمله کوین دورانت ، آستین ریورز و مایکل کارتر ویلیامز ، در شبکه های اجتماعی با حملات لفظی کاوینگتون موضوع را مطرح کردند.

“این دوباره کیست؟” دورانت در یک پست اینستاگرامی نظر داد.

رودخانه ها با گفتن پاسخ ، “چرا تو؟” در حالی که کارتر-ویلیامز گفت که “عجیب است که هیچ کس به شما نمی گوید [Covington] تا به جنگ بچسبیم. “

اوشیا جکسون جونیور ، پسر رپ آمریکایی Ice Cube ، از جمله افراد مشهوری بود که به حمله لفظی کاوینگتون به جیمز پاسخ داد. جکسون جونیور استدلال کرد که “ورزشکاران از خواب بیدار” که توسط مبارز UFC ذکر شده است “به من می گوید” ورزشکاران سیاه پوست “یا” ورزشکارانی که به پیشرفت سیاه پوستان در این کشور اهمیت می دهند “.

لبرون جیمز ، که ماه گذشته جو بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری را به همراه سناتور کمالا هریس ، همسر نامزد خود تأیید کرد ، در هفته های اخیر به منظور جلب توجه به وحشیگری گسترده پلیس علیه سیاه پوستان در ایالات متحده ، در پی چندین تیراندازی درگیر افسران ، فعالیت های جدی انجام داده است. ، از جمله تیراندازی برونا تیلور و جیکوب بلیک.

در 27 آگوست ، جیمز و هم تیمی هایش در LA Lakers ، به همراه میلواکی باکس ، پس از تیراندازی به بلیک 29 ساله ، برای مدت کوتاهی پلی آف NBA 2020 را تحریم کردند ، و این باعث شد باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، به صراحت ژست خود را بپذیرد و فصل NBA را تمام کنید.