یک هفته قبل از مراسم تحلیف ، بایدن پیش بینی ها را مدیریت می کند

یک هفته قبل از مراسم تحلیف ، بایدن پیش بینی ها را مدیریت می کند

تحقیقات مستقل درباره کودتا آغاز شد. این کتاب نشان می دهد که چگونه ترقی خواهان فلسطین را دست و پا می زنند. تلاش برای مقصر دانستن جنایات کاپیتول در معرض دید قرار گرفت

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند آن ماری کرنن، هماهنگ کننده برنامه در مرکز قانون اعتراض و دادخواهی ، پروژه ای از صندوق مشارکت برای عدالت مدنی ، برای بحث در مورد تحقیقات گسترده و مستقل آنها در مورد شورش احتمالی در ساختمان پایتخت ، و اینکه چرا آنها فکر می کنند که سطح تکان دهنده تبانی چیست در میان نیروهای امنیتی دولتی که تاکنون در معرض دید قرار گرفته اند ، تحقیقات باید توسط گروههایی انجام شود که با دولت ایالات متحده هم ردیف نشده اند.

در بخش دوم ، تحلیلگر سیاسی به شان و ژاکی پیوستند میچل پلیتنیک برای بحث درباره کتاب جدیدی که با مارک لامونت هیل تألیف کرده است ، “بجز فلسطین” ، چرا همبستگی فلسطین در طول تاریخ برای بسیاری از لیبرالها و ترقی خواهان خود “ممنوع” بوده است و چرا پویایی شروع به تغییر می کند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی جدید “گزارش چرخش قرمز”. آنها بحث می کنند که چرا بسیاری از ورزشکاران و مربیان NCAA فکر می کنند ورزش کالج باید متوقف شود تا زمانی که بیماری همه گیر کاهش یابد ، حماسه عجیب جان سولیوان ، آشوبگر سرعتی که به کاپیتول تبدیل شده است ، و چرا رسانه های جناح راست نسبت به او تمرکز کرده اند.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند موریس کوک، بنیانگذار خدمت به شهر خود ، برای بحث در مورد بسته شدن راه های تحمیل شده در سراسر واشنگتن دی سی توسط گارد ملی پیش از مراسم تحلیف دونالد ترامپ ، اصرار وکیل “QAnon Shaman” مبنی بر اینکه ترامپ مسئول اقدامات موکلش است ، و چرا بسیاری از افراد در تلاش جو بایدن برای تصویب پرداخت 1400 دلار به عنوان چک های محرک 2000 دلار بدبین هستند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم