یک مرد غیرمسلح دیگر که توسط پلیس در آتلانتا کشته شد: مبارزه برای عدالت ادامه دارد!

یک مرد غیرمسلح دیگر که توسط پلیس در آتلانتا کشته شد: مبارزه برای عدالت ادامه دارد!

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با دکتر کلارنس لوزان ، دانشمند علوم سیاسی و متخصص شناخته شده بین المللی سیاست مقایسه ای و بین المللی همراه است. و دکتر لنهال هندرسون ، استاد کالج علوم انسانی و علوم اجتماعی در دانشگاه ایالتی ویرجینیا.

خوب ، دوشنبه است ، بنابراین این به چه معنی است؟ پلیس یک مرد یا زن غیرمسلح آمریکایی آفریقایی تبار را کشته است. من این را نمی گویم که به نظر بی نظیری ، بی انگیزه یا مضطرب باشد – برعکس. این مجنون است ، فقط مجنون. ریشارد بروکس جمعه شب در آتلانتا ، جورجیا ، در وسیله نقلیه خود در جاده رانندگی وندی خوابید. وی پس از درگیری با دو افسر ، یک تیزر را از یکی از آنها گرفته و پس از فرار با پای پیاده ، فرار کرد و کشته شد.

بحث مداوم در مورد آنچه باید با سود اضافی بیکاری در هر هفته 600 دلار در هفته که افراد از دولت فدرال ایالات متحده دریافت می کنند ، انجام شود. مطابق گزارش روز دوشنبه در رویاهای مشترک ، “اقتصاددانان هشدار داده اند که علاوه بر” ایجاد بدبختی های انسانی قابل اجتناب ، “پایان دادن به بیمه بیکاری پیشرفته” نیز به شدت مانع هزینه ها می شود – و با تمدید ، بهبود کلی اقتصادی. ” مشاور اقتصادی کاخ سفید ، لری کودلو ، روز یکشنبه شکایت کرد که نرخ بیکاری ایالات متحده هنوز در سطحی دیده نشده است که از زمان رکود بزرگ و اخراج های انبوه ناشی از بیماری کورو ویروس در سراسر کشور ، اعلام کرده است که افزایش 600 دلار در هفته بیمه بیکاری مجاز در قانون CARES است. بسیار سخاوتمندانه است و گفت: مزایا باید در پایان ماه ژوئیه منقضی شود. “

رویترز روز دوشنبه گزارش داد: “دادگاه عالی ایالات متحده در روز دوشنبه از رسیدگی به 8 پرونده مربوط به دفاع حقوقی به نام مصونیت صلاحیت دار که می تواند برای محافظت از مقامات دولتی از دادخواستها استفاده شود ، از جمله هفت نفر درگیر پلیس متهم به زور بیش از حد یا سوء رفتارهای دیگر خودداری کرد.” این به معنای پیشروی چیست؟

رویترز روز دوشنبه با استناد به بیانیه سازمان ملل گفت: “نهاد عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد روز دوشنبه موافقت خود را برای بحث و تبادل نظر درمورد اتهامات” نژادپرستی سیستمی ، وحشیگری پلیس و خشونت علیه اعتراضات مسالمت آمیز “در ایالات متحده و جاهای دیگر چهارشنبه انجام داد.” شورای حقوق بشر. رویترز خاطرنشان كرد: آمریكا عضو مجمع كشورهای 47 عضو در ژنو نیست ، زیرا دو سال پیش آن را به دلیل تعصب علیه متحدین خود اسرائیل ترك كرد.

با توجه به قطعه 11 ژوئن احمد عبدالکریم در MintPress News ، “از آنجا که تمرکز شروع می شود به تحولات لیبی و دخالت های خارجی که کشور عربی را به خطر می اندازد ، شروع می شود ، به نظر می رسد که ترکیه از قبل چشم دیگری به خود جلب کرده است ، و آماده می شود برای درگیری نظامی در یمن با یک حرکت اقدام کند. این نگرانی بین یمنی ها ایجاد شده است که قبلاً علیه مداخله ای به رهبری عربستان سعودی ، قحطی و اخیراً COVID-19 به رهبری عربستان سعودی می پردازند. ” اینجا چه خبره؟

میهمانان:

دکتر کلارنس لوزان – دانشمند علوم سیاسی ، نویسنده و رئیس سابق گروه علوم سیاسی دانشگاه هوارد. او یک متخصص شناخته شده بین المللی در زمینه سیاست های تطبیقی ​​و بین المللی است.

دکتر لنهال هندرسون – استاد دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی در دانشگاه ایالتی ویرجینیا.

دکتر دانیا فرانسیس – استادیار اقتصاد در دانشگاه ماساچوست آمرست.

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین ، جایی که به تدریس سیاست آمریکا می پردازد ، و استاد حقوق متخصص در رشته حقوق در دانشکده حقوق دانشگاه مینسوتا است. او نویسنده “ایالات نوسان ریاست جمهوری: چرا فقط ده ماده” است.

آژامو باراکا – بنیانگذار اتحاد سیاه برای صلح و نامزد سابق معاون ریاست جمهوری آمریکا برای حزب سبز.

دکتر جرالد هورن – دارنده استادی تاریخ و مطالعات مطالعات مورس در دانشگاه هوستون. او یکی از پرکارترین نویسندگان عصر ما است. آخرین کتاب وی “طلوع آخرالزمان است: ریشه های برده داری ، برتری سفید ، استعمار سلطان و سرمایه داری در قرن شانزدهم طولانی”.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم