یک قتل عام پنهان: معترضین ضد جنگ سیاه که در ایالت جکسون کشته شدند

یک قتل عام پنهان: معترضین ضد جنگ سیاه که در ایالت جکسون کشته شدند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به دکتر جرالد هورن ، استاد تاریخ در دانشگاه هیوستون و نویسنده کتابهای زیادی از جمله “مسابقه تا انقلاب: ایالات متحده و کوبا در زمان بردگی” پیوستند. جیم کرو.”

بزرگداشت هایی برای بزرگداشت 50 سالگی قتل عام ایالت جکسون در سراسر کشور برگزار می شود. غالباً هنگام خارج شدن از كتابهای تاریخ ، دو دانشجو كشته و 12 نفر زخمی شدند كه 75 مأمور پلیس محلی و محلی در یك خوابگاه در دانشكده ایالتی بلك جكسون در جكسون ، می سی سی پی آتش گشودند. پلیس اعلام کرد یک تیرانداز در پشت بام خوابگاه وجود دارد. این معلوم دروغ بود. در رابطه با مرگ و میر در ایالت جکسون هیچ بازداشتی صورت نگرفته است ، هرچند کمیسیون نتیجه گیری کرد که “این بدنه 28 ثانیه‌ای از افسران پلیس یک عمل بیش از حد غیر منطقی ، غیرقابل توجیه بود … یک طوفان گسترده اسلحه در پاسخ به آتش سوزی تک تیرانداز گزارش شده و تأیید نشده است. هرگز ضمانت نکرده است. “

سناتور جمهوریخواه ریچارد بور دیروز به عنوان رئیس کمیته اطلاعات سنا پس از حضور FBI با حکم در دفتر خود کنار رفت و تلفن همراهش را گرفت. گفته می شود که بور پس از دریافت یک جلسه توجیهی محرمانه از طرف سازمان اطلاعاتی ، در روزهای قبل از شروع کار در همه گیری های کرونویروس ، در ایالات متحده مشغول تجارت خودی بوده است. جیم کاواناغسردبیر thepolemicist.net ، که آخرین مقاله اش در مورد Polemicist و CounterPunch با عنوان “جو یا نه؟” به این نمایشگاه می پیوندد.

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. برایان و جان با هم صحبت می کنند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog و تهیه کننده Sputnik است نیکول روسل.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها روی لوایح کمک های کروناویروس تمرکز می کنند که حقوق کارگران را تضمین می کند (با حمایت مالی از پیشروان مجلس ، اما از لایحه نانسی پلوسی خارج شده و توسط دو جمهوریخواه محافظه کار در مجلس سنا تحت فشار قرار می گیرند) ، مرگ رالف مک گی ، یک افسر سابق سیا که واقعیت را از طریق زمین در مورد ماموریت های واقعی سیا در ویتنام و جاهای دیگر گفت ، کووومو ، فرماندار نیویورک از سود خانه های سالمندان در نیویورک که سهل انگاری آن باعث کشته شدن هزاران بزرگان و … شد ، گفت. تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News والتر اسمولارک و نیکول روسل به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم