“یک شروع عالی نیست”: شهروندان غیرقابل بحث به عنوان Jen Psaki برچسب ها شخص اشتباهی هنگام سلام کردن برای انتخاب کارکنان بایدن

“یک شروع عالی نیست”: شهروندان غیرقابل بحث به عنوان Jen Psaki برچسب ها شخص اشتباهی هنگام سلام کردن برای انتخاب کارکنان بایدن

انتخابات ایالات متحده 2020

URL کوتاه دریافت کنید

رئیس جمهور منتخب منتخب جو بایدن روز یکشنبه از کارمندان و مشاوران اصلی مبارزات انتخاباتی برای هدایت تیم ارتباطی تمام زنان خود استفاده کرد و از این طریق جن جن ، پسکی سخنگوی وزارت امور خارجه پیش از اوباما را به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید معرفی کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه دوران باراک اوباما ، جن پسکی ، که اخیراً توسط جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب پیش بینی شده به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید منصوب شد ، مجبور شد دو برابر عقب بیفتد و گاف مرتکب شده در اوایل روز را اصلاح کند.

در تاریخ 30 نوامبر ، جن پساکی در توییتر خود از تیمی متنوع و تازه وارد با “آزمایش شده ترین” ارتباط گرایان استقبال کرد ، اما با غیرت خود زن اشتباه را برچسب گذاری کرد.

جان هاروود ، خبرنگار کاخ سفید ، سریع متوجه این خطا شد و در توییتی نوشت که اگرچه منظور او از Psaki ممکن است الیزابت الکساندر متفاوت باشد.

چند شهروند اینترنتی دیگر بلافاصله در مورد اشتباه اظهار نظر کردند.

پسکی سریعاً تصحیح کرد و خطای خود را در توییتر تصحیح کرد که “تنها پشیمانی” “نشان دادن الیزابت اسکندر اشتباه” بود. وی سپس از شخص مناسبی که مدیر ارتباطات جدید بانوی اول جیل بایدن منصوب شده بود ، استقبال کرد و از وی به عنوان “عقاب قانونی” نام برد.

نتیزنز اظهار داشت که پساکی باید مهارت های “برچسب گذاری” خود را افزایش دهد.

اعلامیه های اخیر در حالی است که جو بایدن به ساخت كابینه و كارمندان كاخ سفید خود به سرپرستی رئیس ستاد ران كلین ادامه می دهد ، در حالی كه دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا از قبول پیروزی در انتخابات سال 2020 خودداری می كند و تقلب گسترده در انتخابات را اعلام می كند.

در طول دوران تصدی خود به عنوان سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده ، جن پسکی به دلیل گاف های ژئوپلیتیکی درک شده خود در جلسات مطبوعاتی ، به نوعی سازنده الگوی رفتاری تبدیل شد. به خصوص به یاد ماندنی بود که همکاری کارمندان با دشمن کلامی طولانی مدت متیو لی ، گزارشگر از AP

یکی از بدنام ترین اشتباهات اشتباه در هنگام حمل و نقل بنزین ، که در اروپا ، به گفته وی ، “از غرب به شرق” جریان داشت.

در یک مورد دیگر ، پسکی هنگام صحبت درباره رای دادن به چرخ فلک دست و پا زد – یک روش تقلب در انتخابات که به وسیله آن رأی دهندگان برای پرتاب آراots در مراکز مختلف رای گیری با اتوبوس رد می شوند.

همانطور که APلی از او خواست که این اصطلاح را توضیح دهد ، او به طرز ناخوشایندی اعتراف کرد که “با آن آشنا نیست”.