یکی دیگر از Bad Bailout ، هل دادن Biden Left ، Keyboard Warriors

یکی دیگر از Bad Bailout ، هل دادن Biden Left ، Keyboard Warriors

جف بزوس قبل از تصمیم واشنگتن تصمیم می گیرد که ثروتمندان به پرداخت سهم عادلانه خود یک میلیاردر باشند.

مادیا بنیامین، نویسنده ، فعال و بنیانگذار کد پینک ، به باب شلوبر و جمارل توماس پیوست تا در مورد گسست بین لفاظی ضد جنگ که اغلب در دنباله مبارزات انتخاباتی استفاده می شود (با تشویق عالی) و نامزدهای وضع خونخوار وضعیت یکبار برقرار شوند. دفتر. همواره باید یک بوژیمن وجود داشته باشد تا سیاستمداران از بحران خود کلاه خود را بیرون بکشند ، اگرچه نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها هیچ اشتهای واقعی برای جنگ ندارند. اراده صنعت اسلحه به طور مداوم اراده مردم را بر هم می زند. وی می گوید ، فشار آوردن جو بایدن به متعهد كردن بودجه دفاعی 200 میلیون دلار در هر سال كاهش می یابد و می تواند روند پایان این جنگ های طولانی مدت را آغاز كند. وی همچنین درباره دشواری پاسخگویی سیاستمداران به این دلیل که جلسات دادرسی ، همایش ها و سایر جلسات عمومی که به دلیل بیماری همه گیر بسته شده اند ، بحث می کند.

النور گلدفیلد، فعال و روزنامه نگار خلاق ، برگزار کننده خط مقدم و هم میزبان پادکست مشترک سانسور شده به همراه لی کمپ ، میزبان ها را در مورد کار کمک های مشترک متقابل به جوامع کمک کرد تا در این زمان بحران و افزایش علاقه به آن زندگی کنند. حمایت از شرکت های عظیم و شرکت های نفتی ، که در حال استفاده از مقررات در قبض های محرک همه گیر برای جلوگیری از پرداخت مالیات خود هستند ، فدرال رزرو را سیل زد. او می گوید ، این مانورهای ابلهانه وابسته به جهل ما است ، همانطور که سیستم مراقبت های بهداشتی بی رحمانه ما و سایر دستگاه های اقتصادی بهره برداری ما نیز وجود دارد. به جای تعجب ، از این فرصت استفاده کنید تا حمایت خودمان از این سیستم را بررسی کنیم و چگونه می توانیم آن را کنار بزنیم. پاسخ ، مثل همیشه ، آموزش است – و تشخیص اینکه استاد اربابان ما از ترس است.

Misfits همچنین عمق نیمکت انتخابی چپ را شکست ، استراتژی عجیب جو Biden برای گفتن مردم به او رأی نداد ، پوشش جدید Patriot Act برای دسترسی به تاریخچه مرورگر اینترنت ما و رأی شرم آور که اجازه آن را می داد. آنها اخبار بدی درباره فروش خرده فروشی و برخی از اخبار خوب در مورد دور ببر در مکزیک ارائه کردند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم