یوفولوژیست ادعا می کند که “پایگاه بیگانه در خارج از ساحل دبی” وجود دارد

یوفولوژیست ادعا می کند که “پایگاه بیگانه در خارج از ساحل دبی” وجود دارد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107804/35/1078043573_352:0:1920:882_1200x675_80_0_0_9635897c80493c7c32e231336c6eca8c.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202008281080307537- در-پایه ای-غیر-خارجی-از-دوبی-ابر-ادعا می شود /

در تاریخ 26 آگوست ، یک کانال YouTube به نام UFOS & Aliens Santana ویدئویی را بارگذاری کرد که بشقاب پرنده ای را نشان می دهد ، که بیش از 3000 بازدید داشت و بحث و جدال پیرامون واقعی بودن و استفاده از فیلم برای جلب توجه را برانگیخت.

اسکات سی وارینگ ، یوفولوژیست برجسته ادعا کرده است که “یک پایگاه بیگانه در سواحل دبی” وجود ندارد. وی این اظهارات را پس از آنکه ویدیویی (که صحت آن قابل تأیید نیست) نشان داد که بشقاب پرنده ای را در آسمان بالای پرجمعیت ترین شهر امارات نشان می دهد ، به صورت آنلاین بیان کرد.

وارینگ نوشت که به نظر می رسد جسمی که در این فیلم وجود دارد و دارای یک قسمت درخشان است ، به اندازه یک بوئینگ 747 است و دارای یک پایین چرخشی است. اوفولوژيست از اينكه شخصي كه UFO را فيلمبرداري كرده بود متوقف شد ، ضبط كرد ، زيرا مردم شانسي براي مشاهده نحوه حركت بشقاب به دست نياوردند. به گفته ufologist ، این جزئیات بسیار مهم است ، زیرا “یک حرکت UFO واقعاً چیزهای زیادی در مورد آن می گوید”.

وارینگ می گوید که بشقاب پرنده به احتمال زیاد از آب بیرون آمده و منتظر است تا از سطح صنعت چکه کند تا بتواند پرواز کند.

“چرا ، زیرا آب روی سطح کشتی می جوشد و هنگامی که آنها وارد فضا می شوند … اگر هنوز آب روی سطح وجود داشته باشد ، به طور ناپایدار یخ می زند ، و باعث کاهش ناپایدار گرما در پوست صنعت می شود … وارینگ در وبلاگ خود نوشت: که می تواند باعث شکستگی خط مو در پوسته فضاپیما شود.

این فیلم که در کانال YouTube UFOS & Aliens Santana بارگذاری شده است ، بحث و جدال در مورد واقعی بودن UFO را برانگیخته است. وارینگ اصرار دارد که این چنین است ، زیرا وی به دنبال شواهدی از اشکالات و دستکاری ها گشت و هیچ مدرکی پیدا نکرد. با این حال ، برخی از کاربران اینترنتی معتقدند که این ویدیو تدریس شده است.

یک نفر نوشت: “هیچ کس اینجا خیلی هیجان زده به نظر می رسد ، مثل اینکه” اوه هیچ بشقاب پرنده دیگری خسته کننده نیست “.

دیگری نوشت: “من با فیلم های جعلی بشقاب پرنده ها تماس می گیرم که تا زمان از بین رفتن آنها فیلم نمی گیرند. واقعی به نظر می رسد ، اما چرا ضبط متوقف می شود؟”