گیلیبراند ، سناتور دموکرات ایالات متحده ، به دلیل ارائه تغییرات در زیرساخت ، آنلاین را مسخره کرد

گیلیبراند ، سناتور دموکرات ایالات متحده ، به دلیل ارائه تغییرات در زیرساخت ، آنلاین را مسخره کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

هفته گذشته ، جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا ، برنامه زیرساختی 2 تریلیون دلاری را برای كشور ارائه داد ، به ویژه درخواست افزایش مالیات شركت از 21٪ به 28٪ – اقدامی كه با واکنش های مختلفی روبرو شده است.

كرستن گیلیبراند ، سناتور دموكرات آمریكایی پس از توئیت روز چهارشنبه مبنی بر مرخصی استحقاقی ، مراقبت از كودك و مراقبت از كودكان به عنوان “زیرساخت” مورد طوفان تمسخر قرار گرفت.

این توئیت وی در بحبوحه تلاش های دولت بایدن برای تصویب لایحه رئیس جمهور در زمینه بازسازی زیرساخت ها در ایالات متحده منتشر شد که بیش از دو تریلیون برای تأمین “قوی ترین ، مقاوم ترین و ابتکاری ترین اقتصاد نوآورانه در جهان” تعیین کرده است. برخی از طرفداران طرح بحث شده در مورد اقدام گیلیبراند برای برچسب مراقبت از کودکان و مرخصی استحقاقی به عنوان “زیرساخت” تردید وجود دارد.

برخی گلیبراند را به تلاش برای بازتعریف اصطلاح “زیرساخت” متهم کردند که به معنای “ساختارها و امکانات اساسی فیزیکی و سازمانی” است تا در روایتی قرار گیرد که حزب سیاسی وی در تلاش برای ترویج آن است.

شهروندان اینترنتی بلافاصله و با طعنه موضوع را با تغییرات خاص خود در زیرساخت بمباران کردند و زمین های پوچ از جمله سس مایونز و شاخ های تک شاخ را پخش کردند.

حتی شوخ طبعی 4 ساله مشهود بود.

الگوهای رفتاری بلافاصله دنبال شدند.

بحث در مورد چگونگی تعریف کلمه “زیرساخت” در چارچوب بازسازی اقتصاد ایالات متحده در حالی است که در برنامه زیربنایی بایدن افزایش نرخ مالیات شرکت ها از 21٪ به 28٪ همراه با پیشبرد حداقل مالیات جهانی برای شرکت های آمریکایی به 21 ، از 13٪

این ابتکار ، که برای اولین بار در 30 سال مالیات فدرال را افزایش می دهد ، بحث ، حمایت و انتقاد ناظران را برانگیخت. منتقدان این طرح معتقدند که این طرح می تواند به “جنگ طبقاتی” علیه ثروتمندان منجر شود ، یکی از سرسخت ترین مخالفان این لایحه ، رئیس جمهور پیشین آمریکا ، دونالد ترامپ ، این طرح را “یک بخشش گسترده به چین” توصیف کرد.

بایدن از این طرح به عنوان گام های اصلی برای برنامه “ایجاد دوباره بهتر” نام برد و اصرار داشت که اجرای آن باعث کندی اقتصاد ایالات متحده نخواهد شد و خاطرنشان کرد که دولت او به سادگی “از شرکت های بزرگ آمریکایی می خواهد که سهم عادلانه خود را پرداخت کنند”.