گمانه زنی های جدید در مورد ازدواج ملانیا و دونالد در میان تلاش لبخند بی دست و پا لرزه

گمانه زنی های جدید در مورد ازدواج ملانیا و دونالد در میان تلاش لبخند بی دست و پا لرزه

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107954/65/1079546514_0:183:3072:1911_1200x675_80_0_0_6f2d2cb431ca67e773e8c994ca9e65d5.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202006071079546755-new- Speculations-about-melania-and-donald-marriage-emerge-amid-first-ladys-awkward-smile-attempt/

در پی سالها شایعات در مورد وضعیت روابط زوج اول آمریکا پس از رسوائی تقلب در مورد تقلب ترامپ و مکررات مکرر زبان بدن ملانیا ، شایعات پیرامون ازدواج ناخوشایند آنها هنوز در دست است. طبق معمول ، این ظاهر عمومی این جفت ارز است که به ناظران غذای جدیدی برای تفکر داده است.

روابط عمومی ملانیا و دونالد ترامپ معمولاً از نزدیک توسط رسانه ها و ناظران آمریکایی مشاهده می شود که سعی می کنند هیچ فرصتی را برای گمانه زنی درباره وضعیت روابط زوج از دست ندهند.

این بار ، آنها یک لحظه فیلمبرداری بین این دو را بررسی کردند که رئیس جمهور و بانوی اول در حین بازدید از حرم ملی سنت جان پائول دوم در واشنگتن دی سی ، برای دیدن عکس ها در حال نمایش بودند. طبق گفته های Recount ، یک سایت خبری سیاسی ، دونالد ترامپ کسی بود که از همسر مستقیم خود خواسته بود که در طول شلیک لبخند بخورد ، هرچند سخنان وی غیرقابل شنیدن است ، و او واقعاً سعی کرد تمام تلاش خود را بکند – تلاشی که بلافاصله سیل زد. نظرات و یادداشت ها

خیلی ها خیلی زود عجله کردند که عبارات اسیر مشابه بانوی اول را به خاطر بیاورند یا اوقات را که گفته می شود نمی خواست با همسرش برود دست به دست هم دهند ، با شوخی بسیاری مبنی بر اینکه مدل سابق اسلوونیایی ظاهراً توسط همسرش گروگان گرفته شده است.

پیش از این ملانیا ترامپ شایعات را رد کرد درمورد اختلاف نظر در ازدواج وی وقتی از خبرنگار ABC سؤال شد که آیا او علی رغم ادعاهایی مبنی بر این که او را با بازیگر پورنو استورمی دانیلز تقلب کرد ، تنها چند ماه پس از تولد فرزندشان بارون ، تقلب کرد.

مدل سابق پلیبوی پاسخ داد: “بله ، ما خوب هستیم. بله ، این همان چیزی است که رسانه ها حدس می زنند و این شایعات است. همیشه موارد صحیح نیست. ”

اما بیان “نه همیشه صحیح” او مخاطبان دلپذیر را قانع نکرد.

یکی از شهروندان اظهار داشت: “من هرگز بین دو نفر شیمی کمتری ندیده ام.”

اما همانطور که ممکن است عده ای بگویند ، نفرت ها متنفر هستند ، و کسانی هستند که همیشه زمینه هایی برای شایعات پیدا می کنند.