گلن گرین والد پس از داستان اسپایک بایدن ، از رهگذران رهگیری را ترک می کند

گلن گرین والد پس از داستان اسپایک بایدن ، از رهگذران رهگیری را ترک می کند

گلن گرین والد ، برنده پولیتزر ، برای به چالش کشیدن روایت های رسمی و محافظت از آزادی سرمقاله ، Intercept را تأسیس کرد. وقتی سردبیران این اصول را کنار گذاشتند و یک داستان جنجالی را بیان کردند ، او مجبور به ترک این کار شد.

روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی کالب موپین برای بحث در مورد استعفای گلن گرینوالد از Intercept به ما می پیوندد. گرین والد ، روزنامه نگار ، وکیل قانون اساسی و یکی از سه ویراستار مشترک The Intercept ، پس از سانسور این مقاله توسط رسانه ، مقاله را ترک کرد.

امروز روز پنل است. تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity به ما پیوستیم ری مک گاورن و دن لازار، نویسنده کودتای مخملی: قانون اساسی ، دادگاه عالی و انحطاط دموکراسی آمریکا ، جمهوری منجمد: چگونه قانون اساسی دموکراسی را فلج می کند و جنگ اعلان نشده آمریکا: چه چیزی شهرهای ما را می کشد و چگونه می توانیم جلوی آن را بگیریم. آنها در مورد یک مقاله تجزیه و تحلیل در واشنگتن پست صحبت می کنند مبنی بر اینکه روزنامه نگاران باید ایمیل های درز کرده را که ادعا می شود از لپ تاپ هانتر بایدن بازیابی شده اند ، به عنوان یک کار تبلیغات اطلاعاتی خارجی تلقی کنند ، حتی اگر ادعا فاقد شواهد باشد. همچنین ، رسانه های جریان اصلی و تیتان های رسانه های اجتماعی به سختی تلاش می کنند تا اطلاعات مخرب جو بایدن ، معاون سابق را سرکوب کنند.

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد ، و دکتر جرالد هورن، نویسنده ، مورخ ، محقق و استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، TX ، برای پانل بعدی ما به ما بپیوندید. آنها در مورد جلسه استماع تأیید سنی که امی کونی بارت به عنوان 115مین دادگستری روز دوشنبه به دادگاه عالی تقسیم شده است ، با اختلاف شدید روبرو می شوند. اعتماد مصرف کننده در ماه اکتبر کاهش یافت ، زیرا خانوارها شاهد بهبود مشاغل از روند شیوع بیماری همه گیر شدند و رقابت کالج های انتخاباتی تشدید شد.

برای صفحه بعدی ما ، دنی سوورسن، سرگرد ارتش آمریكا بازنشسته و نویسنده “اختلاف میهن پرستی: آمریكا در عصر جنگ بی پایان” و بازرس سابق سلاح سازمان ملل اسکات ریتر، درباره مقاله اخیر نیویورک تایمز بحث کنید که احتمال می دهد جو بایدن به سیاست سبک دکترین مونرو در قبال آمریکای مرکزی و جنوبی بازگردد. آنها همچنین تمرکز ارتش را از خاورمیانه به روسیه و چین بررسی خواهند کرد ، این بدان معناست که سربازان و مواد آمریکایی همچنان در مکان هایی قرار می گیرند که نباید.

برای صفحه آخر ما ، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی تد رال و دیپلمات بازنشسته آمریکایی و مشاور سیاست خارجی سنای GOP سابق جیم جاترا، برای بحث درباره سازمان ویکی لیکس جولیان آسانژ با ما همراه باشید. ده سال پیش هفته گذشته ، ویکی لیکس افشای تخلفات دولت آمریکا را منتشر کرد. در همین حال ، مارک زاکربرگ از فیس بوک ، سوندار پیچای از گوگل و جک دورسی از توئیتر در جلسه سنا به دلیل سانسور آنلاین مورد انتقاد قرار گرفتند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم