گفتگوی جو روگان با میهمانان محافظه کار به طرز مرموزی از بایگانی های پادکست Spotify گم شده است

گفتگوی جو روگان با میهمانان محافظه کار به طرز مرموزی از بایگانی های پادکست Spotify گم شده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

عصر طلایی پادکست ها با تغییر شکل برخی صداها مخدوش می شود. Joe Rogan Experience ، یکی از محبوب ترین پادکست های موجود ، روز سه شنبه بدون چندین مهمان برجسته ، Spotify را به نمایش در آورد.

به نظر می رسد Spotify رویکرد بیش از حد انتخابی را برای پادکست جو روگان در پیش گرفته است ، انتخاب نکرد بارگذاری ده ها قسمت با سخنرانان محافظه کار.
این موضوع برای اولین بار توسط میخایلا پیترسون ، دختر روشنفکر برجسته جردن پیترسون مورد توجه قرار گرفت.

میخایلا روز سه شنبه در توییتی نوشت که یک قسمت از آگوست 2018 است تجربه جو روگان پادکست ، جایی که او یک مهمان برجسته بود ، در کتابخانه Spotify گم شده است.

وی در توییتی نوشت: “این کاملاً سانسور است. این کاملا مسخره است.” “این در Spotify نیست ، همراه با قسمت های دیگر.”

میخایلا پیترسون تنها شخصی نیست که حضور او در پادکست جو روگان در سرویس پخش جریانی مشهور ظاهر نمی شود.

طبق گفته Redditor که بایگانی کامل Spotify و لیست تمام قسمت های آن را بررسی کرده است تجربه جو روگان، Spotify در مجموع 46 مورد را بارگذاری نکرده است. این قسمت های گمشده به ویژه شامل مکالمات با سخنرانان محافظه کار مانند آدام کوکش ، نامزد ریاست جمهوری لیبرتاریان در سال 2020 است که خواستار انحلال دولت فدرال است. میلو یاننوپولوس ، مفسر جناح راست انگلیس که قبلا توسط توییتر و فیس بوک ممنوع شده بود ؛ الکس جونز ، نظریه پرداز توطئه و بنیانگذار InfoWars. و اوون بنیامین ، کمدین تحریک کننده ای که به درمان جایگزینی هورمون برای کودکان تراجنسیتی اعتراض کرده و آمار کشته شدن هولوکاست را مسخره کرده است.

مشخص نیست که آیا اسپاتیفای این ده ها قسمت را با رضایت جو روگان بارگذاری نکرده است. نمایش او که بر نمودارهای اپل و بازدیدهای YouTube مسلط است ، روز سه شنبه به عنوان بخشی از یک قرارداد صدور مجوز انحصاری با این پلتفرم ، در Spotify به نمایش درآمد.

میخائیلا پیترسون قبلاً به دلایل نامعلوم کانال YouTube خود را برچسب زد. وی اظهار داشت كه این می تواند به دلیل طرفداری از رژیم غذایی كاملاً گوشتی ، انتقاد از جنبش Black Lives Matter یا بحث آشكار درباره توهم زا و سایر داروها باشد.

این وبلاگ نویس سلامتی اخیراً در مورد مبارزه خانواده اش با ویروس کرونا صحبت کرده است. YouTube تبلیغات را برای محتوای بحث در مورد ویروس غیرفعال می کند ، اگرچه میخایلا می گوید YouTube کل کانال او و نه فقط ویدیوهای مربوط به Covid را از بین برد.