گفتگوهای هسته ای ایرانی-آمریکایی و ایجاد مشروبات الکلی در اوکراین

گفتگوهای هسته ای ایرانی-آمریکایی و ایجاد مشروبات الکلی در اوکراین

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان درباره پدیده هوایی ناشناخته ، پیشنهادهای مالیاتی در لایحه زیرساخت های بایدن ، آنچه ایران و ایالات متحده برای مذاکرات غیرمستقیم در مورد برجام و آخرین تجمع نظامی در این کشور ارائه می دهند ، صحبت کردند. اوکراین

میهمانان:

لوئیز الیزوندو – مدیر سابق AATIP | UAP و س Hardالات سخت ، قسمت دوم

استیو گرومبین – بنیانگذار پیشرفتهای واقعی و پیشرفت واقعی در عمل | افزایش مالیات شرکتی بایدن

جان کیریاکو – میزبان مشترک The Backstory & افسر سابق CIA | ایران و ایالات متحده در حال مذاکره غیر مستقیم در مورد JCPOA هستند

لی استراناهان – میزبان مشترک The Backstory | تشدید در اوکراین و احتمال جنگ با روسیه

در اولین ساعت ، با لوئیز الیزوندو ، مدیر برنامه سابق برنامه دولت آمریکا در مورد تحقیق درباره پدیده هوایی ناشناخته ، در مورد تحقیق در مورد فن آوری های پیشرفته مواد نجات یافته از وسایل نقلیه سرنگون شده ، آنچه که این تحقیقات به ارمغان آورد ، و چگونگی واکنش مردم آمریکا در همه موارد صحبت کردیم. برنامه ای که در حال بررسی آن بود ، به صحنه آمد.

در حالی که کنگره در مورد اندازه و محاسن لایحه زیربنایی بایدن بحث می کند ، ما با استیو گروباین در مورد احتمال افزایش مالیات برای شرکت ها و آنچه که وی به جای آن پیشنهاد کرده صحبت کردیم: مالیاتهایی که مستقیماً از مدیران عامل و سهامداران شرکتهای بزرگ اخذ می شوند.

ما به روابط پر تنش ایران و ایالات متحده با مهمان بعدی خود ، جان کیریاکو ، که نظر خود را در مورد مذاکرات به ما داد ، پرداختیم: بایدن بهتر است برای بازگشت شتابزده به برجام فشار بیاورد. ما در مورد انگیزه های سیاست متزلزل آمریکا در توافق هسته ای ایران صحبت کردیم و تمام تلاش خود را کردیم تا اخبار مدفون در مورد آنچه منجر به ایجاد توافق و فروپاشی آن شد را متوقف کنیم.

در آخرین ساعت خود ، لی استراناهان به ما پیوست تا درباره تشدید مداوم در کشور اوکراین صحبت کنیم. رسانه ها در غرب این موضوع را به عنوان یک کارزار تشدید نظامی با هدایت روسیه توصیف کرده و تحرکات نیروهای اوکراین را کنار گذاشته و سرکوب سیاسی و رسانه ای داخلی را در کشور نگران کرده اند. لی در مورد اینکه چرا ایالات متحده ممکن است از یک جنگ نابود شده حمایت کند ، به ما نظر داد: رسانه ها در غرب می توانند آن را به عنوان تجاوز روسیه توصیف کنند و از آن برای توجیه تعمیق تنش ها استفاده کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم