گفتگوهای محرک فروپاشی می کنند. از نو.

گفتگوهای محرک فروپاشی می کنند. از نو.

میزبان جمال توماس و شین استراناهان در قسمت امروز Fault Lines ، موضوعاتی را درباره آخرین بن بست در لایحه محرک جدید گرفته تا تحولات جدید در انفجار مرگبار بیروت تا منشاء روسگیت بحث کردند.

میهمانان

مانیل چان – گزارشگر تلویزیون برای RT America | COVID-19 & School

لیث معروف – تهیه کننده جوایز چندرسانه ای و مشاور سیاست / رسانه رسانه | زندگی از بیروت

لی استراناهان – گزارشگر تحقیق ، میزبان Populist.TV ، مدیر دانشکده روزنامه نگاری شهروند | Russiagate ، Strobe و Shearers

در ساعت اول ، شین و جملر با مانیلا چان در مورد برنامه هایی برای اعزام کودکان به مدرسه به سراسر کشور در میان همه گیری COVID-19 صحبت کردند. مانیل در مورد برنامه هایی که برخی از آنها باید با کودکان در سنین 10 سال و متفاوت از کودکان بزرگتر صحبت کنند ، بحث کرد. آنها همچنین در مورد خطر نه تنها برای کودکان مدرسه ، بلکه معلمان ، مدیران و دیگر کارمندان مدرسه صحبت کردند. مانیل تصریح کرد: اگر نگران خطر ابتلا به عفونت باشند ، باید به معلمان اجازه داده شود که وقت مرخصی بگیرند

در ساعت دوم ، شان و جملر در مورد پیامدهای انفجار در بیروت با لیث معروف صحبت کردند و اظهاراتی مبنی بر اینکه ممکن است این ویرانی نتیجه حمله بوده باشد. آنها همچنین درباره چگونگی تشدید این انفجار برای شهروندان بیروت که اکنون تحت تأثیر تضعیف اقتصاد لبنان و آشفتگی سیاسی لبنان هستند ، بحث کردند. با افزودن این مشکلات ، لبنان مجبور است با تحریم های وضع شده توسط ایالات متحده مقابله کند و انفجار در بندر تأثیر عمده ای در توانایی ورود کالاهای حیاتی به کشور دارد.

در ساعت سوم میزبان به روزنامه نگار تحقیقاتی لی استراناهان پیوست که در مورد آخرین تحولات رسوایی روسیه گیت بحث و گفتگو کرد. استراناهان روابط طولانی بین بیل و هیلاری کلینتون ، اعضای خانواده Shearer ، و هم اتاقی کلینتون آکسفورد استروب تالوت را توصیف کرد. کودی شایر پرونده ای را ایجاد کرد که مبنای پرونده استیل قرار گرفت و درک شایر مشاور مشاور سرمایه گذاری برادران Ziff بود که در قلب ادعاهای جلسه برج ترامپ قرار داشتند. استراناهان استدلال می کند که این ارتباطات نشان می دهد که روسیگیت عمدتاً یک عملیات کلینتون بود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم