گفتگوهای امدادی همه گیر مک کونل نکسس برای محافظت از رای نامزدی دادگاه عالی بارت

گفتگوهای امدادی همه گیر مک کونل نکسس برای محافظت از رای نامزدی دادگاه عالی بارت

واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد: “پس از اینکه میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا اعلام کرد که وی به کاخ سفید گفته است قبل از انتخابات 3 نوامبر با نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان معامله نکند ، تسکین اقتصادی به موقع شک دارد.”

جیم کاوانا، نویسنده در ThePolemicist.net و CounterPunch و نویسنده مقاله “بیش از رنگین کمان: مسیرهای مقاومت پس از جورج فلوید” ، به ما پیوست تا مک کانل را به کاخ سفید گفت که قبل از روز انتخابات با Pelosi معامله ای انجام ندهد. در تیتر چهارشنبه در رویاهای مشترک آمده است: “مک کانل اعتراف می کند که وی در اولویت بندی تأیید عجله بارت برای خرابکاری در گفتگوهای امداد کوید پشت صحنه کار می کند.”

ری مک گاورن، تحلیلگر سابق CIA و یکی از بنیانگذاران حرفه ای هوش سرباز کهنه کار برای سلامت عقل ، پیامدهای نامه ای را که روز دوشنبه با امضای بیش از 50 مقام ارشد اطلاعاتی سابق منتشر شد ، بررسی می کند “و در آن اعتقاد آنها مبنی بر افشای اخیر نامه های الکترونیکی ادعا شده متعلق به جو بایدن است. همانطور که پولیتیکو روز دوشنبه گزارش داد ، پسر “تمام اهداف کلاسیک عملیات اطلاعاتی روسیه را دارد”.

کالب موپین، یک همکار مستمر با تمام رسانه های خبری مهم و نویسنده “شهرسازان و خرابکاران در عصر ما” ، در مورد مقاله سه شنبه در Antiwar.com گزارش می دهد که “قانونگذاران GOP لایحه ای را به مجلس معرفی کردند که چین را به عنوان برترین اقتصادی و ملی اعلام می کند تهدید امنیتی برای ایالات متحده. این قانون ، تحت عنوان قانون کار ویژه چین ، توسط نماینده اقلیت مجلس نمایندگان کوین مک کارتی (R-CA) و با حمایت مالی نماینده مایکل مک کول (R-TX) تهیه شده است. “

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده سه کتاب – “جمهوری یخ زده” ؛ “کودتای مخملی” ؛ و “جنگ اعلام نشده آمریكا” – درباره كتابی از استفان ورتهایم با عنوان “فردا ، جهان: تولد برتری جهانی آمریكا” بحث می شود كه موضوع مقاله سه شنبه در اخبار كنسرسیوم توسط آندرو جی باچویچ بود. این کتاب چنین بیان می کند که “از سال 1945 ، پیگیری ایالات متحده برای” تسلط به نام انترناسیونالیسم “عمدتا به عنوان ابزاری برای تأیید اقتدار نخبگان سیاست خارجی عمل کرده است.”

خانه نیکو، فعال سیاسی و روزنامه نگار مستقل و پادکست ، درباره گزارش روز سه شنبه پولیتیکو مبنی بر اینکه تیم انتقال جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان را برای تصدی مواضع کابینه بررسی می کند ، صحبت می کند – علی رغم تردیدها ، این امر باعث حمایت جدید وی از سمت راست و در معرض خطر می شود که باعث خشم چپ خواهد شد. ”

استیو عزیز، مدیر عامل اجرایی افراد ایمان علیه مجازات اعدام ، داستان لیزا مونتگومری را بررسی می کند ، که در سال 2007 به اتهام خفه کردن یک زن باردار و ربودن فرزند متولد نشده اش محکوم شد. مونتگومری قرار است در 8 دسامبر در ایندیانا با تزریق کشنده اعدام شود ، این اولین بار است که از سال 1953 دولت فدرال ایالات متحده یک زن را اعدام می کند.

مارک اسلبودا، تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو ، برای بحث در مورد گزارش روز سه شنبه در Antiwar.com به ما می پیوندد که می گوید: “آذربایجان و ارمنستان روز سه شنبه درگیری جدیدی را در مورد منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی گزارش دادند. علیرغم دو آتش بس تلاش ، در 27 سپتامبر با افزایش تعداد کشته شدگان همچنان خشمگین شد. ” به گفته رسانه ، “ارمنستان و آذربایجان دیدارهای پمپئو را برای روز جمعه تأیید می کنند.”

جورج کو، روزنامه نگار ، فعال اجتماعی ، مشاور بازرگانی بین المللی و مهندس شیمی ، نتایج گزارش روز سه شنبه را در Antiwar.com تحلیل می کند که می گوید: “ایالات متحده ، ژاپن و استرالیا روز دوشنبه تمرین های دریایی مشترکی را در دریای چین جنوبی انجام دادند ، نیروی دریایی ایالات متحده ناوگان هفتم روز سه شنبه گفت: این رزمایش ها پنجمین بار در سال جاری بود که سه کشور با هم در مناطق عملیاتی ناوگان هفتم تمریناتی را انجام دادند. “

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم