گفتن دوباره “قسمت آرام با صدای بلند”: تماشای جو بایدن که کامالا هریس را “رئیس جمهور منتخب” صدا می کند

گفتن دوباره “قسمت آرام با صدای بلند”: تماشای جو بایدن که کامالا هریس را “رئیس جمهور منتخب” صدا می کند

حتی در حالی که مبارزات انتخاباتی وی همچنان در جریان بود ، منتقدان جو بایدن بارها به این نکته اشاره کردند که فرمانده کل قوا در دولت وی ، معاون نامزد وی ، کامالا هریس خواهد بود. لغزش های گاه و بیگاه بایدن فقط اعتماد به نفس در این شایعات را افزایش می دهد.

جو بایدن پس از تبلیغ شفاهی معاون منتخب رئیس جمهور ، كامالا هریس ، در پست خود دوباره موجی از گمانه زنی ها را برانگیخت.

بایدن در مورد بحران COVID-19 طی یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه در ویلمینگتون ، دلاور ، ابراز امیدواری کرد که رقیب ریاست جمهوری وی دونالد ترامپ “همه آمریکایی ها را مجبور به استفاده از واکسن در صورت موجود بودن” کند.

©
روترها / لیه میلیس

کمال هریس ، معاون رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، دوز واکسن Moderna COVID-19 را در مرکز پزشکی متحده در واشنگتن ، ایالات متحده ، 29 دسامبر 2020 دریافت می کند

سپس او ادامه داد تا خودش و هریس را بخاطر ضربات زودهنگام تحسین کند ، در حالی که چیزی را گفته است که توجه جدی ناظران را به خود جلب کرده است:

“بایدن این عمل را انجام داد تا اعتماد عمومی به واکسن را القا کند. رئیس جمهور منتخب هریس امروز نیز به همین دلیل از آن استفاده کرد.”

سخنان وی بلافاصله باعث جریان نظرات شد ، برخی از کاربران شبکه های اجتماعی ، از جمله طرفداران پر سر و صدا ترامپ ، عجله کردند و یادآوری کردند که سیاستمدار 78 ساله “قسمت آرام را با صدای بلند” گفته است – و نه برای اولین بار.

در ماه اکتبر ، بایدن خود را به گروهی از طرفداران خود در آتلانتا به عنوان “شوهر جیل بایدن” و “همسر نامزد کامالا” معرفی کرد ، در حالی که اندکی بعد ابروهای بیشتری ایجاد کرد “همه فکر می کنید شوخی می کنم ، نه” تذکر

وزیر مطبوعات مبارزات انتخاباتی ترامپ ، کیلی مک انانی لحظه ای را در توییتر به اشتراک گذاشت ، با تأمل در مورد اینکه رئیس جمهور آینده “آنچه ما همه می دانستیم” را تأیید کرده است ، با اشاره به یک شوخی گسترده (یا نه) گفت که این سناتور کالیفرنیا واقعاً عکس های موجود در کاخ سفید به دنبال مراسم تحلیف.

اندکی پس از انتخابات ، بایدن سخنی حتی پنهان تر به بینندگان CNN گفت: رئیس جمهور منتخب خاطرنشان کرد در صورتی که هرگز با یک اصل اخلاقی “اختلاف اساسی” با هریس داشته باشد ، “به بیماری خاصی مبتلا خواهد شد” و سرانجام استعفا خواهد داد. حداقل عجیب و غریب ، حداقل.