گزارش های ایالات متحده از بالاترین میزان مرگ و میر COVID-19 یک روزه از ماه مه. واکسن به اعتماد عمومی نیاز دارد

گزارش های ایالات متحده از بالاترین میزان مرگ و میر COVID-19 یک روزه از ماه مه. واکسن به اعتماد عمومی نیاز دارد

در این نسخه از The Critical Hour ، همکاران میزبان دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با دکتر لیزا فیتزپاتریک صحبت می کنند ، که در یک قطعه در 1 اوت در فوربس نوشت که “پاسخ واکسن موثر نیاز به همکاری و اعتماد از هر گوشه کشور دارد. “”

واشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش داد: “چهارشنبه چهارشنبه ، این کشور بیشترین تعداد کشته شدگان خود را در یک روز از اواسط ماه مه ، نزدیک به 1500 ، گزارش داد.” “این کشور در حال حاضر مشاهده کرده است که میانگین مرگ و میر هفت روزه خود در طی 17 روز متوالی ، بیش از هزار نفر است.”

واشنگتن گفت: “تلاش جدید برای شروع مجدد مذاكرات تسكین اقتصادی بین كاخ سفید و دموكرات ها دقایقی پس از آغاز آن در روز چهارشنبه به پایان رسید ، در حالی كه رئیس جمهور ترامپ ظاهر شد كه با اعلام اینكه این توافق به طور كلی به این روند تردید می كند ،” اتفاق نمی افتد “. پست چهارشنبه گزارش داد آیا این یک تاکتیک مذاکره است یا این احتمال را دارد که زودتر از سپتامبر معامله ای صورت نگیرد؟

در یک سرفصل چهارشنبه در رویاهای مشترک ، بخشی از آن آمده است: “دموکرات برتر می گوید گزارش IG درباره معامله اسلحه عربستان سعودی برای پومپئو عمیقاً لعنتی است.” در این مقاله آمده است: “نماینده الیوت انگل ، رئیس دموکرات کمیته امور خارجه مجلس ، روز سه شنبه گفت که گزارش بازرس کل ادعای وزارت امور خارجه را در سال گذشته مبنی بر” اضطراری “برای فروش میلیاردها دلار اسلحه به عربستان و عربستان سعودی نشان داد. امارات متحده عربی “شرم آور” بود و وزارت امور خارجه را به استفاده از “تاكتیك های ترساندن” برای متهم كردن گزارش برای جلوگیری از این گزارش متهم كرد. “” آیا این واقعاً به همان اندازه بزرگتر مشكلی است كه پیش بینی می شود؟

وزیر امور خارجه آمریكا ، مایك پومپئو ، وزیر خارجه آمریكا روز چهارشنبه در سخنرانی در مجلس سنا چک اظهار داشت: “چین تهدیدی برای غرب است كه به نوعی” بدتر “از آنچه اتحاد جماهیر شوروی در طول جنگ سرد است ، می باشد.” . آیا این لفاظی ابرربولیک از تاریخ تجدیدنظرخواهی پشتیبانی می شود؟

عناوین مقاله سه شنبه توسط رائول دیگو در MintPress News می نویسد: “رسانه های اسرائیلی و آمریكایی اسرائیل را مقصر حزب الله برای انفجار مرگبار بیروت می دانند.” وی می نویسد: “روایتی که حزب الله را در صندلی گرم برای انفجار ویرانگر نیترات آمونیوم قرار می دهد ، که گفته می شود هزاران تن در یکی از شلوغ ترین بندرهای شرق مدیترانه ذخیره شده و در آن بیش از 200 نفر کشته شده اند ، سوراخ هایی در آن وجود دارد. اغراق نکنیم.” ما از این چه کاری می کنیم؟

“وزیر امور خارجه مایك پومپئو روز چهارشنبه قول داد كه ایالات متحده آزادی را به بلاروس تحویل می دهد ، كه در پی روزهای ناآرامی به دنبال انتخاب مجدد مورد مناقشه رئیس جمهور اقتدارگرای خود ، و سایر كشورها مانند روسیه ، چین و ایران كه تهدیدات دموكراسی را تهدید می كنند ، روبرو می شوند. “روز چهارشنبه نیویورک پست گزارش داد. چگونه می توانیم همه اینها را تفسیر کنیم؟

آیا رئیس جمهور دونالد ترامپ در حال جنگ “برای کنترل اسلحه و خلع سلاح” است ، همانطور که ملوین گودمن در یک قطعه چهارشنبه در CounterPunch استدلال می کند؟ در این مقاله آمده است: “اقدامات خصمانه و ضد تولید مثل ترامپ رژیم کنترل تسلیحاتی را که روسای جمهور در طی هفت دهه گذشته توسعه داده اند ، تضعیف کرده است.”

مقاله جالبی در Consortium News توسط Marjorie Cohn وجود دارد ، که در اصل در ژوئیه سال 2019 منتشر شد و تحت عنوان “حرفه برجسته خدمت کاملاً هریس در خدمت به ناحق”. رئیس عنوان می گوید: “سابقه امیدوار معاون معاون ریاست جمهوری در كالیفرنیا ادعای وی در مورد اعتبار مترقی را تضعیف می كند.” كوه مهمان بعدی ما است و در ادامه به تفصیل می پردازد.

میهمانان:

دکتر لیزا فیتزپاتریک – مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بیماریها – مرکز اپیدمیولوژیست پزشکی و پزشک متخصص بیماریهای عفونی دارای تجربه داخلی و جهانی در بهداشت عمومی

دکتر لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی

دانیل لازاره – روزنامه نگار تحقیق و نویسنده “کودتای مخملی”

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

جیمز کری – ویراستار و صاحب مالکیت در ژئوپلیتیک هشدار

مارک Sleboda – روابط بین الملل و تحلیلگر امنیتی مستقر در مسکو

اسکات ریتر – بازرس سابق سلاح سازمان ملل در عراق

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]