گزارش شده است که FBI یک روز قبل از بدتر شدن اعتراضات کاپیتول به خشونت احتمالی هشدار داده است

گزارش شده است که FBI یک روز قبل از بدتر شدن اعتراضات کاپیتول به خشونت احتمالی هشدار داده است

یک سند دولت داخلی که واشنگتن پست به آن استناد می کند ، با این ادعا که FBI اطلاعاتی در دست نیست که نشان می دهد ممکن است برای اعتراضات هفته گذشته در واشنگتن دی سی برنامه ریزی شده باشد ، مخالف است.

دکتر کلارنس لوزان، نویسنده ، فعال و استاد علوم سیاسی در دانشگاه هوارد ، بازگشت و صحبت در مورد گزارش های اخیر در مورد اعتراض هفته گذشته در واشنگتن دی سی. واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد ، یک سند دولت داخلی نشان می دهد که FBI از احتمال خشونت در اعتراضات کاپیتول هیل آگاهی داشته است. به گفته رسانه ، دفتر FBI در نورفولک ، ویرجینیا گزارش داد که از پاسخ به خشونت در واکنش به “قفل غیرقانونی” آگاه است و این دفتر اطلاعات را ظرف 45 دقیقه پس از دریافت اطلاعات در ژانویه برای مقامات FBI در پایتخت ارسال کرد. 5

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره به ما پیوست تا در مورد آخرین اخبار مربوط به بیماری همه گیر ویروس کرونا صحبت کنیم. به گزارش نیویورک تایمز تالی ، رکورد دیگر روز سه شنبه ثبت شد زیرا بیش از 4400 نفر در ایالات متحده در اثر COVID-19 جان خود را از دست دادند. در حال حاضر ایالات متحده بالاترین آمار کشته ها را در جهان دارد و به سرعت به 400000 کشته نزدیک می شود. ما در مورد اقداماتی که باید با به قدرت رسیدن کنگره جدید و دولت ریاست جمهوری انجام شود ، بحث می کنیم.

جولی هورویتس، وکیل حقوق مدنی و شریک شرکت حقوقی گودمن ، هورویتس و جیمز ، برای بحث در مورد آخرین بحران آب در فلینت ، میشیگان ، به ما پیوست. گفته می شود که ریک اسنایدر ، فرماندار سابق میشیگان و تعدادی از مقامات سابق ایالتی که در بحران آب سنگ چخماق نقش داشته اند ، متهم خواهند شد. بحران 2014 منجر به حداقل 12 کشته و ده ها بیماری در شهر عمدتا سیاه پوستان شد که در آن سطح سرب در آب تا به امروز بسیار غیر عادی است.

کی جی نو، فعال صلح ، نویسنده و معلم ، برای بحث در مورد منافع چین در افغانستان به ما می پیوندد. چین با تروریسم اسلامی مشکلاتی داشته است و به همین دلیل به دلیل همجواری با افغانستان نگرانی هایی دارد. چین علناً حذف نیروهای آمریکایی از افغانستان را تأیید کرده است اما در عین حال مراقب پویایی ایجاد شده در خروج است. ملت آسیا دارای جمعیت قابل توجهی از مسلمانان است و برخی از مشارکت در تروریسم و ​​افراط گرایی را در میان این گروه تجربه کرده است.

نینو پاگلیشیا، که دارای دو مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه استنفورد است و یک محقق بازنشسته در پروژه های مشترک کانادا و کوبا در دانشگاه بریتیش کلمبیا است ، برای بحث در مورد پاسخ آمریکای لاتین به اعتراض هفته گذشته در کاپیتول هیل ، به نمایشگاه بازگشت. بعلاوه ، پاگلیشیا در مورد تحقیقات گسترده و گزارش خود درباره مشارکت کانادا در مانورهای تغییر رژیم ایالات متحده در آمریکای مرکزی و جنوبی بحث می کند.

ویلیام جی استور، سرهنگ بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده که در آکادمی نیروی هوایی و دانشکده تحصیلات تکمیلی نیروی دریایی تدریس کرده و اکنون در کالج فناوری پنسیلوانیا به تدریس تاریخ می پردازد ، برای بحث در مورد آخرین مقاله ما به ما پیوست. آستوره استدلال می کند که همه ما اسیر جنگ هستیم زیرا نظامی گری عمیقا در زندگی آمریکایی ها جای گرفته است. او شروع به بحث در مورد اینکه برای نجات آمریکا از الگوی فرهنگی جنگ بی پایان چه کاری لازم است ، می کند.

ری مک گاورن، تحلیلگر پیشین CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity ، به ما پیوست تا در مورد انتخاب جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده برای رئیس CIA بحث کنیم. مک گاورن س asksال می کند که آیا ویلیام برنز ، دیپلمات ، قادر به تغییر فرهنگ در لانگلی خواهد بود و تحت تأثیر آن قرار نمی گیرد؟

آدام ایدینگر، واشنگتن دی سی ، فعال حشیش ، برای بحث در مورد قانونی سازی حشیش به ما پیوست. مکزیک در حال ایجاد بزرگترین بازار قانونی حشیش در جهان است. در همین حال ، اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک استدلال می کند که قانونی شدن حشیش بودجه قابل توجهی برای کمک به رفع کمبود بودجه ناشی از همه گیری جمع می کند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]